اخبار سیاسی

اعلام میزان پیشرفت مسکن ملی در بهمن ماه

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که استقبال چشمگیر از طرح اقدام ملی نشان می دهد برنامه ریزی و اجرای پروژه در جهت درستی واقع شده است گفت: بهمن ماه میزان پیشرفت و تصاویر آخرین شرایط پروژه های طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای مختلف اعلام می گردد. ...

1 اسفند 1398

سرمربی واقعی بارسلونا لیونل مسی است!

به نظر می رسد ستاره های بارسلونا نقش مهمی در رختکن این تیم ایفا می نمایند.

30 بهمن 1398

نخستین آزمایش سامانه موشکی اس-500 روسیه در سال 2020

معاون وزیر دفاع روسیه گفت: آزمایشات اولیه به روی سامانه موشک های ضد هوایی اس-500 از سال 2020 شروع و تحویل نخستین نمونه آن به نیروهای مسلح این کشور برای سال 2025 برنامه ریزی شده است.

28 بهمن 1398

پیام های جداگانه غنی و عبدالله به مناسبت سالروز تجاوز شوروی به افغانستان

رئیس جمهوری افغانستان طی پیامی به مناسبت بیست و هفتم دسامبر؛ چهلمین سالروز تجاوز اتحاد جماهیر شوروی به این کشور گفت این روز سرآغاز یک فصل سخت برای مردم و کشور بود. رئیس اجرایی افغانستان نیز 27 دسامبر سالروز تجاوز شوروی به این کشور را سرآغاز جنگ های 40 ساله...

27 بهمن 1398

ترکیه لایحه مجوز اعزام نیرو به لیبی را به مجلس می فرستد

وزیر امور خارجه ترکیه روز دوشنبه خاطرنشان کرد که لایحه مجوز اعزام نیروهای نظامی ترکیه به لیبی امروز به مجلس این کشور ارسال خواهد شد.

27 بهمن 1398

2019 سال قدرتنمایی ترکیه بود

ایسنا نوشت: سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه گفت، 2019 سالی بود که ترکیه قدرتش را هم در میدان نبرد و هم بر روی میز مذاکره آن هم با سه حرکت مهم و اساسی نشان داد.

26 بهمن 1398

انتقاد شدید وزیر راه از سوخت ندادن اروپا به پروازهای ایرانی

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در همایش بین المللی انجمن هوافضا گفت: ما فقط به گناه این که به فرمان خدای متعال، انقلاب نموده ایم و طاغوت را سرنگون ساختیم و زیر بار ستم و سیطره استکبار نمی رویم، همیشه محکوم به تحریم بوده ایم...

26 بهمن 1398

میزبانی جام جهانی کشتی در تهران منتفی شد

سال 2019 میلادی در حالی رو به خاتمه است که میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی تهران منتفی و این رقابتها بطور رسمی به زمان دیگری موکول شد.

24 بهمن 1398

لژیونر سابق فوتبال در آمریکا مسافرکشی می نماید (

دولت ترکیه در سال 2017 اموال منقول و غیرمنقول شوکور در ترکیه را توقیف کرد.

24 بهمن 1398

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 361 نفر رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، کمیسیون ملی بهداشت چین خاطرنشان کرد که روز یکشنبه 57 مورد جدید مرگ و میر بر اثر ابتلاء به ویروس کرونا ثبت شد و بدین ترتیب، شمار قربانیان این بیماری مرگبار در چین به دست کم 361 نفر رسید.

20 بهمن 1398

لبنان، ملاقات حریری و بری

رئیس مجلس لبنان و سعد حریری با یکدیگر ملاقات کردند.

19 بهمن 1398

سفر به کیش با بسته های گردشگری

بسته های گردشگری در جهت سیاست های حمایتی سازمان منطقه آزاد کیش برای فراهم شدن امکان سفر همه هموطنان به جزیره کیش ارائه می گردد.

18 بهمن 1398

رمز موفقیت گردشگری یزد در تحریم ها چیست؟

یزد آموزش و تبلیغات دو عنصر موثر در صنعت گردشگری است چرا که توانسته برای شهر جهانی یزد با وجود نوسانات سیاسی مختلف، تا حدودی رشد و توسعه را رقم بزند.

17 بهمن 1398

عقب نشینی دلار جهانی، ادامه ریزش بورس های اروپایی

خبرنگاران: در معاملات امروز نیز دلار در برابر بسیاری از ارزها عقب نشست.بورس های منطقه کماکان تحت تاثیر وقایع اخیر ریزشی هستند.

14 بهمن 1398

ریاست جمهوری لبنان: میشل عون به قانون اساسی پایبند است

ریاست جمهوری لبنان تاکید نمود که رئیس جمهور این کشور به قانون اساسی پایبند است.

13 بهمن 1398

جانسون نمی تواند به اسکاتلند زور بگوید

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، نیکلااسترجن وزیر اول اسکاتلند به بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس هشدار داد که نمی تواند بدون خواست اسکاتلند این منطقه را در ذیل حاکمیت انگلیس نگه دارد.

11 بهمن 1398

تحلیل، حریری در ایستگاه پایانی نخست وزیری لبنان

فرایند تشکیل کابینه جدید لبنان با طی کردن یک راستا پر فراز و نشیب به سرانجام راه رسیده و شاید با گزینه انتخاب فردی به جز حریری برای تصدی جایگاه نخست وزیری به نتیجه برسد.

9 بهمن 1398

سفیر چین در آمریکا جنگ سرد جدید میان دو کشور را رد کرد

سفیر چین در آمریکا در مراسمی بیان کرد روابط میان دو کشور پیشرفتی تاریخی داشته و وقوع جنگ سرد جدید میان پکن و واشنگتن را رد کرد.

7 بهمن 1398

استاندار خراسان رضوی به چابهار سفر کرد

استاندار خراسان رضوی به منظور حضور در جلسه هماهنگی طرح انتقال آب از سواحل چابهار به استان های شرقی کشور به چابهار سفر کرد.

6 بهمن 1398

تئاتر کردی روزنه ای برای ترویج سبک زندگی مبتنی بر ارزش ها باشد

خبرنگاران/کردستان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به شانزدهمین جشنواره تئاتر کوردی سقز، گفت: تئاتر کردی با استفاده از نمادها و نشانه های قومی و مذهبی مناطق کردنشین می تواند روزنه ای برای ترویج سبک زندگی مبتنی بر ارزش ها و فضایل اخلاقی در جامعه باشد....

6 بهمن 1398
تعداد: (133)