مقالات گردشگری

ایستگاه جدید پسماند بجنورد درگیر حواشی ، اهالی روستاهای اطراف معترض هستند

ایستگاه میانی دفن زباله بجنورد در حالی در محل جدید کلنگ زنی شد که اهالی روستا های اطراف به این تصمیم معترض هستند.

6 آبان 1399

انهدام اهداف در آب های دوردست توسط پهباد سیمرغ

پهپاد تمام ایرانی سیمرغ در رزمایش مشترک ذوالفقار 99 ارتش با استفاده از بمب های هوشمند و نقطه زن، اهداف خود را در آب های دور دست مورد حمله و اصابت قرار داد.

3 آبان 1399

36 تمدن فضایی در کهکشان راه شیری؟!

روزنامه خراسان - مریم ملی: آسمان تاریک شب یک جور سکوت مرموز دارد. وقتی از بالکن یا پنجره خانه به آن نگاه می کنید، همان حسی را به آدم می دهد که وقتی در یک شب، مسافر جاده های بین شهری هستید. در میان ستاره هایی که سو سو می زنند و در اعماق تاریکی شب همواره انگار...

21 مهر 1399

خط و نشان وزیر دفاع آمریکا برای چین، رهبر اقیانوس آرام آمریکا است!

وزیر دفاع آمریکا مدعی رهبری این کشور در منطقه راهبردی ایندوپاسیفیک شد و گفت حتی یک اینچ از آن را به چین واگذار نمی کنیم.

20 مهر 1399

سرفصل دروس کارشناسی زبان فرانسه تصویب شد

کلیات سرفصل دوره کارشناسی زبان و ادبیات فرانسه و جزئیات این برنامه به تصویب شورای تحول و ارتقای علوم انسانی رسید.

18 مهر 1399

فراخوان برگزاری آنلاین جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان

فراخوان سی وسومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان که پاییز امسال با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان به صورت آنلاین برگزار می شود، منتشر شد.

17 مهر 1399

خبرنگاران هم افزایی در ستاد بازآفرینی بازار وکیل شیراز به تحول در این مجموعه می انجامد

شیراز-خبرنگاران- معاون گردشگری، هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری فارس با تاکید بر ضرورت تشکیل نشست های ستاد بازآفرینی بازار وکیل با حضور کسبه بازار، ابراز گفت: مشارکت تمام ذی نفعان در فرایند بررسی و رفع مسائل بازار وکیل، این مجموعه فرهنگی، تاریخی...

14 مهر 1399

اتحادیه اروپا بلاروس را به تحریم های بیشتر تهدید کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از یورونیوز، اتحادیه اروپا مدعی شد انتخابات ریاست جمهوری بلاروس که باعث شد الکساندر لوکاشنکو برای ششمین دوره پیاپی بر مسند ریاست جمهوری این کشور تکیه بزند، نه آزادانه برگزار شده و نه عادلانه بوده است.

9 مهر 1399

ظرفیت ICU پر شده و به مرحله سخت انتخاب رسیده ایم

معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی گفت: الگوی ورود بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان ها تغییر کرده و تعداد بیماران بدحال که نیازمند آی سی یو هستند، بیشتر شده، به همین علت با کمبود تخت آی سی یو در کشور روبرو هستیم.

4 مهر 1399

شکستن قفل نهادی توسعه

فرصتی برای جرم بخشی و عیب پوشی نداریم. قفل شدگی یا تله نهادی، روابط اقتصادی و اجتماعی ایران را رو به زوال برده و اگر ادامه یابد، زوال محتوم است. قفل شدگی یا تله نهادی (institutional lock-in, trap) که معادل هم هستند، واژگانی آشنا و گویا در حوزه های توسعه پژوهی، اقتصاد...

2 مهر 1399

حریف سپاهان با گالاتاسرای به توافق رسید، بازگشت مایکون به اردوی النصر

مدافع برزیلی النصر عربستان که به دلیل مخالفت گالاتاسرای ترکیه با تمدید قرارداد به استانبول بازگشته بود، روز گذشته وارد ریاض شد.

1 مهر 1399

قرارداد 20ساله تهران و مسکو چیست وچه ارتباطی به قرارداد چین دارد؟

یک کارشناس ارشد مسائل اوراسیا معتقد است که رابطه با چین هیچ تعارضی با روسیه یا هیچ کشور دیگری ندارد. چراکه اولا اقتصاد ایران، مکمل اقتصاد چین است. یعنی چین نیازمند به انرژی و ایران فروشنده انرژی است. اما ایران و روسیه هر دو فراوری کننده انرژی هستند و باید...

25 شهریور 1399

استقلال با کاروان ناقص به دوحه سفر کرد

تیم فوتبال استقلال به علت مشکل ویزا پیروز نشد با تمامی نفرات خود به دوحه سفر کند.

24 شهریور 1399

این شما و این بهترین و گران ترین مودم موبایل دنیا

احتمالا با مودم نت گیر Nighthawk M1 آشنا هستید؛ زمانی بهترین مودم همراه و موبایل دنیا بود و اولین مودمی که تجربه سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه را خلق کرد.

21 شهریور 1399

زیبا ترین شهر های ارمنستان کدام اند ؟

کشور ارمنستان، میان قاره آسیا و اروپا قرار گرفته است؛ این کشور دارای تاریخ با شکوهی بوده، و به علت داشتن کوه های مرتفع و جاذبه های دیدنی تاریخی، کشور ارمنستان را زیبا و دیدنی نموده است. در این مطلب، می خواهیم شهرهای ارمنستان را برای شما معرفی کنیم. پس...

18 شهریور 1399

تاکسیرانی تهران رانندگان بدون ماسک را جریمه می نماید

معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران از آماده باش تیم های عملیاتی با رویکرد ارشادی و اعمال ثبت تخلف برای تاکسیرانان بدون ماسک اطلاع داد.

18 شهریور 1399

هتل دانشگاه تهران به مزایده گذاشته می گردد

دانشگاه تهران در نظر دارد هتل امید این دانشگاه را به وسیله مزایده به واجدین شرایط به مدت یکسال در قالب قرارداد اجاره واگذار کند.

16 شهریور 1399

شرایط سفر به محبوب ترین مقاصد گردشگری

محبوب ترین مقاصد گردشگری که به گردشگران خارجی اجازه ورود می دهنداگرچه بسیاری از دولت ها همچنان توصیه می کنند که در شرایط سخت کنونی از انجام سفرهای بین المللی غیرضروری اجتناب شود، اما برخی از محبوب ترین مقاصد گردشگری با رفع اقدامات سختگیرانه و باز کردن...

15 شهریور 1399

سهم ایران در انتشار کرونا چقدر است؟

یک اندیشکده آمریکایی ایران را از اتهام انتشار ویروس کووید 19 در کشور های عضو شورای همکاری خلیج فارس مبرا کرد.

10 شهریور 1399

تبیین عملکرد اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی در شبکه استانی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی در برنامه گئجه لر صداوسیمای استان به تبیین عملکرد این اداره کل در سال های اخیر پرداخت.

9 شهریور 1399
تعداد: (215)