اخبار اقتصادی

سه پیست اسکی در اردبیل احداث می گردد

استاندار اردبیل گفت: در حال حاضر 2 پیست اسکی در دامنه سبلان و یک پیست در منطقه خلخال توسط بخش خصوصی در حال احداث است.

12 مرداد 1399

بهشت پولشویی و فرار مالیاتی ، چگونه مناطق آزاد ایران را آبکش کردند؟

دولت، مناطق آزاد را از پرداخت اقتصادیات معاف می نماید و به این بهانه حسابرسی اقتصادی شرکت های موجود در این مناطق را انجام نمی دهد؛ امری که موجب شکل گیری فسادهای زیادی در این مناطق شده است.

12 مرداد 1399

راهنمای سفر به تبریز

در فصل تابستان با آفتاب داغ و سوزانش هیچ چیز لذت بخش تر از این نیست که چند روزی را در یک منطقه خوش آب و هوا بگذرانیم. تبریز، کلان شهری در آذربایجان شرقی از آن مناطقی ست که حتی در گرم ترین روزهای سال هم هوایی خنک داشته و می تواند مقصدی جذاب برای سفرهای تابستانی...

11 مرداد 1399

استاندار: 30 درصد حوزه مسئولیت عالی سیستان وبلوچستان برعهده بانوان است

خبرنگاران/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان وبلوچستان گفت: 30 درصد حوزه مسئولیت عالی استان بر عهده بانوان استان است و به ویژه در حوزه مدیریت مالی مسئولیت بانوان بیشتر از آقایان است که این امر می تواند در ارتقای شاخص های مالی اثرگذار باشد.

22 تیر 1399

تعاونی های تولید کننده محصولات مقابله با کرونا تسهیلات می گیرند

معاون امور تعاون وزارت تعاون اظهار کرد: قرار است تسهیلاتی به تعاونی های تولید کننده محصولات مقابله با کرونا پرداخت شود.

19 تیر 1399

معرفی کتاب کی؛ ترفندهای علمی زمان سنجی عالی - نوشته دنیل پینک

در سال 2011، دو پژوهشگر دانشگاه کورنل Cornell به نام های مایکل مکی و اسکات گلدر، کار جالب و عجیبی کردند. آنها تقریبا 500 میلیون توییت از 2 میلیون کاربر از 84 کشور دنیا را ظرف دو سال مورد بررسی و تحلیل قرار دادند.

18 تیر 1399

تماس تلفنی ترامپ با نخست وزیر عراق

رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر عراق تلفنی گفت وگو کردند.

18 تیر 1399

خبرنگاران دفتر باشگاه تئاتر تجربه در قم افتتاح شد

قم - خبرنگاران - مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان قم گفت: دفتر باشگاه تئاتر تجربه با هدف انسجام فعالیت های هنرجویان تئاتر حوزه هنری قم، با حضور جمعی از هنرمندان و اساتید نمایش افتتاح شد.

17 تیر 1399

درخواست جنبش عدم تعهد برای توقف تحریم ها در بحبوحه بحران کرونا

جنبش عدم تعهد در بیانیه ای خواهان سرانجام دادن به اقدامات اجباری شده که مانع از مبارزه موثر کشور ها با ویروس کرونا می گردد.

17 تیر 1399

خبرنگاران کوشش خود را برای تامین احتیاج ایتام استان انجام می دهیم

بندرعباس- خبرنگاران- استاندار هرمزگان گفت: اکرام ایتام ریشه در باورهای دینی و اسلامی و روحیه انسانی همه ما دارد و تمام کوشش خود را در جهت یاری و حمایت برای تامین نیازهای ایتام در استان انجام خواهیم داد.

16 تیر 1399

خبرنگاران پیگیری تغییرات در طرح نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی تصویب شد

مشهد- خبرنگاران- طرح پیگیری فرایند قانونی اعمال تغییرات و اصلاحات لازم در طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی در شورای اسلامی شهر مشهد به تصویب رسید.

15 تیر 1399

جمعیت روستاییان و عشایر کشور 26 میلیون نفر است ، رشد جمعیت جوان روستا ها ادامه دارد

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم با بیان این که 26 درصد جمعیت کشور در روستا ها زندگی می نمایند گفت: از سال 65 الی 95 حدود 13 هزار روستا خالی از جمعیت شده اند، اما از سال 96 تا به امروز با رشد جمعیت جوان در روستا ها روبرو بوده ایم.

15 تیر 1399

سنا به دنبال طرح اعمال تحریم بر چین

ایسنا نوشت: رهبر اکثریت سنای آمریکا اظهار کرد، پیش بینی می نماید که سنا به زودی برای تصویب طرحی اقدام کند که از دولت ترامپ می خواهد واکنش نسبت به سرکوب اقلیت مسلمان چین را سختگیرانه تر کند.

15 تیر 1399

13 هزار و 250 میلیارد ریال اعتبار عمرانی به کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شد

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان اعتبار عمرانی سال جاری استان را 13 هزار و 250 میلیارد ریال مطرح نمود.

12 تیر 1399

الیزابت وارن گزینه دموکرات ها برای معاونت جو بایدن

یک نظرسنجی جدید نشان داد، سناتور الیزابت وارن ترجیح اول رای دهندگان دموکرات برای معاونت جو بایدن در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست.

12 تیر 1399

قرائت کنتورهای گاز در استان تهران از سرگرفته شد

عملیات کنتورخوانی در شرکت گاز استان تهران، بر اساس تصمیم شرکت ملی گاز ایران از سر گرفته شد.

9 تیر 1399

تشخیص کووید-19 با گوشی هوشمند

محققان دانشگاه ایلینوی پیروز به ابداع یک افزونه موبایل شده اند که می تواند تنها ظرف 30 دقیقه وجود کروناویروس جدید و سایر بیماری های ویروس و باکتریایی را تشخیص دهد.

8 تیر 1399

واردات سنگ از ماه توسط چینی ها

دانشمندان چین در کوشش هستند تا با استفاده از نوعی سیستم پیشرفته نمونه هایی از سنگ و خاک کره ماه را برای تحقیق و مطالعه به زمین بیاورند.

7 تیر 1399

شیوه های مختلف کلاهبرداری اپراتورها از کاربران!

اتمام زودهنگام حجم بسته های اینترنتی و ملزم نبودن اپراتور به ارائه پاسخ شفاف از میزان مصرف کاربران، شیوه های جدید کم فروشی اپراتورها را نمایان می سازد که به نظر می رسد نظارتی بر آن نیست.

6 تیر 1399

خروج 9 کامیون ایرانی متوقف شده در اوکراین و مولداوی

به دنبال پیگیری های سفارت ایران در کی یف 9 کامیون ایرانی بعد از حدود 2 ماه توقف به خاطر شرایط قرنطینه پس از شیوع کرونا، یکشنبه هفتم اردیبهشت بندر اودسا را به مقصد ایران ترک کردند.

4 تیر 1399
تعداد: (229)