طرح ترافیک ساکنان محدوده چگونه است؟

به گزارش مجله نیلوفری، معاون بهره برداری از سیستم های حمل و نقل و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران در مورد طرح ترافیک ساکنان محدوده توضیحاتی را ارائه کرد.

طرح ترافیک ساکنان محدوده چگونه است؟

عمار سعیدیان فر در گفت وگو با خبرنگاران، در مورد شرایط ساکنان در محدوده کنترل آلودگی هوا و طرح ترافیک گفت: ساکنان می توانند پیش از ساعت 9 یک خروج رایگان داشته باشند و پس از ساعت 14:30 نیز در شرایط شیوع بیماری کرونا می توانند یک ورود رایگان داشته باشند.

وی با بیان اینکه امکان تردد بین این دو محدوده ساعتی برای ساکنان محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا نیم بها محاسبه می شود و نیازی به رزرو طرح ندارند، گفت: مستاجران نیز باید قرارداد اجاره و مالکین سند مالکیت خود را به دفتر خدمات الکترونیک شهرداری ارائه دهند تا پس از تأیید، سکونت در محدوده های دوگانه برای آن ها درج شود.

معاون بهره برداری از سیستم های حمل و نقل و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران ادامه داد: افرادی هم که اکنون در حال استفاده از امتیاز ساکنان محدوده های دو گانه هستند باید عوارض نوسازی، پسماند ملک، بدهی عوارض سالیانه خودرو و بدهی عوارض طرح ترافیک خود را پرداخت نمایند، در غیراین صورت از این امتیاز در سال 1401 برخوردار نمی شوند. مستاجرانی که قرارداد اجاره آن ها در سال 1401 انتها می یابد، می بایست تمدید اجاره نامه را نیز به دفاتر خدمات الکترونیک شهرداری ارائه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 خرداد 1401 بروزرسانی: 15 خرداد 1401 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1924

به "طرح ترافیک ساکنان محدوده چگونه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح ترافیک ساکنان محدوده چگونه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید