فراوری پوشش های فوق آبگریز برای صنایع مهم کشور

به گزارش مجله نیلوفری، مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: فناوران این شرکت پیروز به ساخت پوشش های فوق آبگریز برای صنایع مهم کشور شدند.

فراوری پوشش های فوق آبگریز برای صنایع مهم کشور

امیرحسین سید مهدی گفت: محصول فراوری شده این شرکت، فرمولاسیون های مختلف از پوشش های فوق آبگریز است. این پوشش ها به دلیل خاصیت آسان تمیز شوندگی (دارای زاویه تماس آب با سطح بالای 145 درجه) آب را به صورت کامل از خود دور نموده و در مقایسه با پوشش تجاری جذب آب را تا 80 درصد و میزان نفوذ یون کلر را به کمترین میزان ممکن می رساند که این موضوع نیز به کاهش خوردگی یاری شایانی می نماید.

پوشش های فوق آبگریز از دو بخش اصلی (پلی ال) و سخت کننده (پلی ایزوسیانات) تشکیل شده است که باید قبل از اعمال بر روی سطح به نسبت مناسب باهم مخلوط می شوند. گرید های مختلف از محصولات این شرکت، در حوزه های مختلفی، چون پوشش زیر خودرو (سنگین، سبک، معادن) پوشش ضد خزه برای استخر های پرورش ماهی، پوشش ضد خوردگی در صنایع پتروشیمی، پوشش محافظ ضد آب درب های چوبی و پوشش ضد خوردگی در صنایع کاغذ سازی کاربرد دارد. بازار هدف این محصول برای صنایع شیلات و کشاورزی، خودرو و ماشین سازی سنگین و صنعت برق و پترو شیمی است.

خبرنگاران علمی پزشکی فناوری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 خرداد 1401 بروزرسانی: 18 خرداد 1401 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1927

به "فراوری پوشش های فوق آبگریز برای صنایع مهم کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری پوشش های فوق آبگریز برای صنایع مهم کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید