خودرو

خاموشی کوره آهنگری کردستان با وزش باد زمانه

کار و صنعت با پیدایش آتش در زندگی انسان شروع شده و بدون شک آهنگری یکی از عوامل پیشرفت در هر جامعه ای بوده است.

28 دی 1398

ماجراجویی هیجان انگیز در پیلانسبرگ، آفریقای جنوبی

کمتر کسی است که با دیدن فیلم شیر شاه عاشق سیمبای کوچک نشده باشد؛ اما این فقط یک داستان نیست! افسانه سلطنت شیرها و دعوا بر سر قدرت واقعیت دارد و سفری یک روزه به پارک پیلانسبرگ شما را به دنیای پرماجرای حیوانات می برد، فقط مراقب باشید چرا که اینجا قانون جنگل...

27 دی 1398

ایمن ترین شاسی بلندهای سال 2019

خبرنگاران: جدیدترین نتایج بررسی های مجله Consumer Reports نشان می دهد که ایمنی همچنان یکی از اصلی ترین نگرانی های خریداران وسایل نقلیه جدید بوده و نمی توان به راحتی از آن چشم پوشی کرد.

27 دی 1398

علت آلودگی های هوای زمستانه چیست؟

هنوز فصل سرما آغاز نشده است اما در چند روز اخیر همچون سال های گذشته هوای تهران بار دیگر آلوده شد و مشکلاتی را برای بیماران قلبی و ریوی و همچنین بچه ها و گروه های حساس به وجود آورد. با آنکه وارونگی هوا در ماه های سرد سال امری طبیعی است.

11 دی 1398

پیروزی معترض به ترامپ در انتخابات ویرجینیا

زنی که دو سال پیش به خاطر اعتراض به ترامپ از کار اخراج شده بود، در انتخابات محلی ایالات ویرجینیا پیروز شد.

6 دی 1398

از ساری تا تبریز؛ آتشی که تاریخ را خاکستر کرد

زلزله نخستین تلنگر را به متولیان بناهای تاریخی وارد کرد، کسانی که گویا تا وقوع زلزله چند ریشتری در شب یلدای دو سال قبل آشنایی چندانی با کلمات مدیریت بحران در بناهای تاریخی نداشتند. تا مدتی بعد که نوبت به آتش سوزی در بناهای تاریخی رسید و در نهایت سیل که...

30 آذر 1398

آخرین خبرها درباره آزادراه تهران-شمال

معاون ساخت و توسعه آزادراه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل گفت که با توجه به اینکه عملیات اجرایی آزادراه تهران-شمال تقریبا تمام شده است، هیچ مسئله ای برای افتتاح و بهره برداری از این آزادراه در دهه فجر نداریم و تنها دغدغه ما روی سیستم نرم افزاری...

28 آذر 1398

پله نوردی برای سلامت قلب مفید است

به گزارش خبرنگاران، دکتر مارتین گیبالا، سرپرست تیم تحقیق از دانشگاه مک مستر کانادا، به آنالیز این موضوع پرداخت که چگونه ورزشکاران می توانند بیشترین بهره را از تمارین ورزشی شان ببرند.

22 آذر 1398

گزارش، حضور مالی ترکیه در عراق و شرایط سخت ایران برای رقابت

ترکیه برای حضور مالی در عراق اولویت های خود را روشن نموده و با سرعت در حال گام برداشتن در این راه است.

14 آذر 1398

تصاویر جدیدترین خودروی سوپر اسپورت

به گزارش خبرنگاران، شرکت خودروسازی لامبورگینی ایتالیا از جدیدترین خودروی خود موسوم به سنتناریو رودستر (Centenario Roadster) رونمایی کرد که به عنوان قدرتمندترین محصول این شرکت اروپایی محسوب می شود.

13 آذر 1398

ماشین مشکوک در کنار ورزشگاه آمازون

خبرنگاران: پلیس مانائوس ساعاتی پیش از برگزاری دیدار تیم های ملی ایتالیا و انگلیس در خارج از ورزشگاه آمازون ماشینی که مشکوک به بمب گذاری بود را مورد بازرسی قرار داد.

11 آذر 1398

تلنگ به قصرقند دیر می رسد

فرشته بامری- خبرنگار: یکی از دلایل عقب ماندگی روستاها، نبود راه دسترسی مناسب است؛ نداشتن راه و جاده مناسب دسترسی به امکانات و خدمات مورد احتیاج را هم برای مردم سخت می نماید.

22 آبان 1398

ورزش، پیام آور صلح و آشتی میان کشورهاست

استاندار آذربایجان شرقی، جمهوری اسلامی ایران را از پرچمداران صلح و امنیت در جهان و ورزش را ابزار مناسبی در جهت تعامل و آشتی کشورها قلمداد کرد.

21 آبان 1398

الهامی: برای تیم های پایتخت، داور تهرانی انتخاب نکنند، خطیبی با داور کاری نداشت

مربی ماشین سازی تبریز گفت: کمیته داوران باید داوران تهرانی را هم برای تیم های تهرانی انتخاب نکند.

17 آبان 1398

امیر حسین صادقی: مشاوران وزیر چیزی از فوتبال نمی فهمند، فاتحه استقلال را از زمان افشارزاده خواندیم!

به نظر می رسد وزیر کاری به استقلال ندارد. در حکومت علی عدالت بود، آقایی که زیر پرچم علی سینه می زنی باید به استقلال هم رسیدگی کنی.

6 آبان 1398

دور دور در رفعتیه

فرحناز چراغی - کرمانشاه-خبرنگار: بدون شک نوع رانندگی افراد یکی از نشانه های میزان فرهنگ و سطح اجتماعی آنها و جامعه ای است که در آن زندگی می نمایند.

1 آبان 1398

فناوری های مدیریت بحران ایرانی در پشت سد بلند بی توجهی

در حالی که نیروهای امدادی بسیاری از کشورها مجهز به فناوری های به روز و کارآمد هستند، دستاوردهای محققان کشور در حوزه مدیریت بحران در پشت سد بلندی از بی توجهی ها قرار دارند.

25 مهر 1398

سفر به زیباترین جنگل های شمال برای دوستداران طبیعت

کدام منطقه ایران جنگل دارد؟ جنوب یا شمال؟ هم جنوب و هم شمال پر از زیباترین جنگل هاست که مقصد گردشگران است. برخلاف تصور همگان جنوب کشورمان را جنگل های هرا پوشیده اند. جنگل هایی که بسیار دیدنی اند. فاصله و آب و هوای جنوب تعداد گردشگران آن را کم نموده است...

19 مهر 1398

دکوراسیون خانه شیک آرمان و مژگان را ببینید

وب سایت چیدانه - صدف حقیقت: افرادی که در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی فعالیت می نمایند، ایده های بسیاری دارند و با مشق بصری، آرشیو بزرگی از سبک و مدل های مختلف دکوراسیونی را در ذهن خود نگهداری می نمایند.

18 مهر 1398

ارزیابی یک مقام روس از چرایی اجرای گام سوم

فارس نوشت: رئیس کمیته روابط خارجی دومای روسیه تاکید نمود که اتخاذ گام سوم ایران برای کاهش تعهدات برجامی، پاسخ به تحریم های جدید آمریکا و همچنین عدم اجرای وعده های اروپا بود.

17 مهر 1398
تعداد: (41)