تصمیم دولت بر عملیاتی شدن سریع تر طرح های مرتبط با احیای دریاچه ارومیه

به گزارش مجله نیلوفری، جلسه هماهنگی و بررسی اجرای طرح های اولویت دار استان آذربایجان غربی بعدازظهر امروز به ریاست معاون اول رییس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار و بر اتمام و اجرای طرح های محرومیت زدایی در این استان تاکید شد.

تصمیم دولت بر عملیاتی شدن سریع تر طرح های مرتبط با احیای دریاچه ارومیه

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، جلسه هماهنگی و بررسی اجرای طرح های اولویت دار استان آذربایجان غربی بعدازظهر امروز (سه شنبه) به ریاست محمد مخبر معاون اول رییس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار و بر اتمام و اجرای طرح های محرومیت زدایی در این استان تاکید شد.

در این جلسه با اشاره به مطالبات و تاکیدات رییس جمهور در خصوص احیای دریاچه ارومیه مقرر شد تا طرح های مرتبط با احیای این دریاچه هر چه سریعتر عملیاتی شود.

در این جلسه که معاون اجرایی رییس جمهور، وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ورزش و جوانان، راه و شهرسازی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، علوم و تحقیقات و فناوری، رییس سازمان حفاظت محیط زیست، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، معاون علمی و فناوری رییس جمهور، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، استاندار آذربایجان غربی، معاونین و مسئولین دستگاه های مربوطه و استانی حضور داشتند، توافقات دستگاه های اجرایی و بانک های عامل برای اجرای طرح های اولویت دار این استان در حوزه های مختلف بررسی و تصویب شد.

همچنین در این جلسه بر ضرورت اجرایی و عملیاتی شدن هر چه سریعتر طرح های مرتبط با حوزه گردشگری، نیرو، ورزش و جوانان، خانواده و زنان، صنعتی، کشاورزی، آموزشی، بهداشتی، درمانی و عمرانی و زیرساختی استان آذربایجان غربی به منظور اشتغالزایی و توسعه و آبادانی این استان تاکید شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 تیر 1401 بروزرسانی: 16 تیر 1401 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1952

به "تصمیم دولت بر عملیاتی شدن سریع تر طرح های مرتبط با احیای دریاچه ارومیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم دولت بر عملیاتی شدن سریع تر طرح های مرتبط با احیای دریاچه ارومیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید