ترامپ، توییتر را مایه ننگ دموکراسی خواند

به گزارش مجله نیلوفری، دونالد ترامپ، از توییتر به علت ممنوعیت دائمی حساب کاربری مارجوری تیلور گرین، نماینده جمهوری خواه آمریکا، انتقاد کرد و این پلتفرم رسانه های اجتماعی را مایه ننگ دموکراسی خواند.

ترامپ، توییتر را مایه ننگ دموکراسی خواند

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه بیزینس اینسایدر، توییتر که تا به امروز چند بار حساب کاربری مارجوری تیلور گرین را به حالت تعلیق درآورده بود، می گوید صفحه توییتر او را در پی انتشار پستی مسدود نموده که در آن خانم تیلور گرین به نادرستی از آمار بالای مرگ و میر پس از تزریق واکسن کرونا نوشته بود.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، در بیانیه ای نوشت: مارجوری تیلور گرین، نماینده خصوصیاتی، چون صداقت، میهن پرستی و سخت کوشی است. چنین افرادی سزاوار اتفاقاتی که در رسانه هایی مثل توییتر و فیسبوک برایشان رخ می دهد، نیستند. افرادی که در این رسانه ها چنین تصمیماتی را می گیرند، افراد خسته نماینده ای هستند و عقاید چپ گرا و رادیکال را دنبال می نمایند و همه مردم از آن ها متنفرند. آن ها مایه ننگ کشور ما هستند.

طبق گفته خود ترامپ، قرار است شبکه اجتماعی وی به نام حقیقت (TRUTH Social) در اوایل سال 2022 کار خود را شروع کند و به همین مناسبت از حامیانش خواست که هر دو پلتفرم (توییتر و فیسبوک) را ترک نمایند.

روز دوشنبه، پس از اینکه مارجوری تیلور گرین پست هایی گذاشت که قوانین این شبکه های اجتماعی را نقض می کرد، فیسبوک موقتا به مدت 24 ساعت وی را از ارسال پست و نظر منع کرد. مارجری تیلور گرین در این خصوص، توییتر را به شدت مورد انتقاد قرار داد و اظهار کرد: توییتر دشمن آمریکاست و نمی تواند حقیقت را کنترل کند. ممنوعیت های گرین تقریبا پس از یکسال از ممنوعیت خود ترامپ از توییتر و فیسبوک صورت می گیرد. پس از این ممنوعیت ها، ترامپ شکایت های دسته جمعی را علیه فیس بوک، گوگل و توییتر و مدیران آن ها تنظیم کرد و ادعا کرد که آن ها دیدگاه های محافظه کارانه را سانسور می نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 22 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1401 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1908

به "ترامپ، توییتر را مایه ننگ دموکراسی خواند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ، توییتر را مایه ننگ دموکراسی خواند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید