دستگیری اوباشی که فروشگاه ها و پمپ های بنزین را آتش زدند

به گزارش مجله نیلوفری، رئیس پلیس پایتخت گفت: اوباشی که فروشگاه رنجیره ای شعبه تهرانپارس و پمپ بنزین محلاتی را آتش زدند دستگیر شدند.

دستگیری اوباشی که فروشگاه ها و پمپ های بنزین را آتش زدند

به گزارش گروه اجتماعی مجله نیلوفری، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت ظهر امروز در حاشیه سومین طرح برخورد با اراذل و اوباش در جمع مجله نیلوفری اظهار کرد: در این مرحله از طرح برخورد با اراذل و اوباش و همچنین مزاحمین نوامیس یکسری پرونده های خاص هم به اجرا گذاشته شد.

وی اضافه کرد: اولین مورد شناسایی و دستگیری عاملین تخریب اموال خصوصی و عمومی در محله خاک سفید بودند که در پی آشوب های اخیر و با پیگیری های انجام گرفته تعداد 4 نفر از افراد شرور که مبادرت به تخریب فروشگاه جانبو شعبه تهرانپارس و تخریب اموال عمومی داشتند دستگیر شدند سرنموده این گروه از اراذل نامی و سطح یک شهر تهران است.

سردار رحیمی ادامه داد: مورد بعدی شناسایی و دستگیری عاملین تخریب پمپ بنزین محلاتی بودند که در پی آشوب های اخیر تعدادی از اوباش به سرکردگی ر. ش با حضور در پمپ بنزین محلاتی مبادرت به تخریب و تحریق صندلی سوخت مورد نظر نموده که با اقدامات اطلاعاتی سرنموده این باند به همراه هفت نفر دیگر دستگیر شدند.

رئیس پلیس پایتخت اضافه کرد: در راستای اجرای طرح اقتدار (دستگیری اراذل و اوباش، مزاحمین نوامیس و …) تعداد 7 نفر از اراذل و اوباش سطح یک و دو تهران بزرگ که با وجود ابلاغ دستور قضائی از حضور در یگان های تابعه جهت معرفی خود استنکاف کردند دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند که در همین جا به این افراد هشدار می دهم هر چه سریع تر خودشان را به اولین کلانتری معرفی نمایند.

وی توضیح داد: معرفی بعدی شناسایی و دستگیری عاملین ایجاد رعب و وحشت در محله 13 آبان بود. در تاریخ 98.9.26 تعدادی از اوباش نوپای محله 13 آبان در خیابان اصلی 13 آبان ضمن درگیری و نزاع دسته جمعی با ایجاد رعب و وحشت، فحاشی، عربده کشی و هیاهو برای اهالی محل ایجاد مزاحمت داشته که تعداد 4 نفر شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس پلیس پایتخت تاکید نمود: این متهمین دارای سوابقی متعددی، چون ضرب و جرح با قمه، درگیری با مأمورین، سرقت و شرب خمر، قدرت نمایی، حمل و نگهداری قمه برای ارتکاب جرم بودند.

وی اظهار کرد: مورد دیگر شناسایی و دستگیری عاملین درگیری و نزاع محله گل حصار و تخریب ایستگاه پلیس بودند. در تاریخ 98.9.17 تعدادی از اوباش نوپای محله گل حصار شهرری پس از شرب خمر با یک دستگاه خودروی پژو با در دست داشتن قمه و چاقو و عربده کشی و تظاهر مستانه با یکدیگر درگیر و به سمت ایستگاه پلیسی که در محل بوده است هجوم برده و اقدام به تخریب ایستگاه نموده که با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی تعداد 6 نفر متهم دستگیر و خودروشان توقیف شده است.

سردار رحیمی ادامه داد: این متهمان دارای سوابقی همچون شرب خمر، درگیری و شرارت بوده اند.

وی اضافه کرد: مورد بعدی دستگیری عاملین نزاع دسته جمعی مسلحانه در محله بهمنیار بوده است؛ یک فقره درگیری و نزاع دسته جمعی توسط اوباش محله بهمنیار با استفاده از یک قبضه سلاح شکاری که موجب ایجاد رعب و وحشت، اخلال در نظم عمومی و سلب آسایش شهروندان شده است که با اقدامات اطلاعاتی 7 نفر از این متهمان دستگیر شدند. این متهمان دارای سوابق متعددی هستند.

وی اضافه کرد: مورد بعدی شناسایی و دستگیری حاملین سلاح و مهمات در بستر فضای حقیقی و مجازی بوده است، در راستای اجرای طرح مبارزه با اراذل و اوباش ضمن رصد فضای مجازی و فعال سازی شبکه منابع و مخبرین تعداد 11 نفر از حاملین و قاچاقیان سلاح و مهمات غیرمجاز شناسایی که با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی و پیشدستانه دستگیر که از آنان تعداد 9 قبضه سلاح شکاری، دو قبضه شبه سلاح و به همراه بیش از هزار فشنگ جنگی کشف شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 575

به "دستگیری اوباشی که فروشگاه ها و پمپ های بنزین را آتش زدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری اوباشی که فروشگاه ها و پمپ های بنزین را آتش زدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید