تکذیب خودکشی 6 دانش آموز در رامهرمز

به گزارش مجله نیلوفری، فرماندار رامهرمز خوزستان با تکذیب خودکشی شش دانش آموز در شهرستان رامهرمز به دلیل نداشتن تبلت دانش آموزی گفت: این خبر صحت ندارد و یکسری رسانه های بی تعهد اقدام به نشر این خبر کردند.

تکذیب خودکشی 6 دانش آموز در رامهرمز

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش فارس، امروز خبری مبنی بر خودکشی 6 دانش آموز در شهرستان رامهرمز در فضای مجازی منتشر شد که مورد توجه رسانه های ضدانقلاب نهاده شد.

آرش قنبری فرمانداری رامهرمز با تکذیب خودکشی شش دانش آموز در شهرستان رامهرمز به دلیل نداشتن تبلت دانش آموزی، اظهار کرد: این خبر صحت ندارد و یکسری رسانه های بی تعهد اقدام به نشر این خبر کردند.

وی با بیان اینکه رسانه های مدعی شدند در یک ماه گذشته شش دانش آموز خودکشی کردند، اضافه کرد: تنها یک دانش آموز اقدام به خودکشی نموده و شش نفر نبودند.

فرماندار شهرستان رامهرمز گفت: یک تیم را برای تحقیق در مورد این موضوع معین کردیم تا عواملی را که سبب خودکشی این دانش آموز شده است را آنالیز نمایند.

قنبری اعلام کرد: اگر چه فردی که خودکشی کرد دانش آموز بوده اما علت خودکشی آن به دلیل نداشتن تبلت نبوده است.

وی مطرح نمود: با توجه به اینکه این اتفاق در روز آدینه رخ داد هنوز علت خودکشی برای ما محرز نشده است.

توضیحات آموزش و پرورش رامهرمز

روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان رامهرمز در مورد اخبار منتشر شده توضیحاتی ارائه داد که به توضیح زیر است:

اخیرا نوجوان 15 ساله ای که در یکی از دبیرستان های دوره اول متوسطه شهرستان رامهرمز مشغول تحصیل بوده است اقدام به خودکشی نموده است که متاسفانه منجر به فوت این دانش آموز شد. شایان ذکر است که این اتفاق ناگوار در خارج از زمان و جریان آموزش روی داده است.

با دستور رئیس شورای تامین شهرستان رامهرمز یک تیم کارشناسی متشکل از نیروی انتظامی، اورژانس اجتماعی، بهزیستی، فرمانداری و آموزش و پرورش تشکیل شده است تا زوایای مختلف این اتفاق را آنالیز نمایند و اقدامات مداخله ای لازم را برنامه ریزی نمایند.

لازم به ذکر است در این تیم نمایندگانی از آموزش و پرورش خوزستان نیز حضور خواهند داشت تا از نزدیک در فرایند آنالیز علل این اتفاق مشارکت نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1188

به "تکذیب خودکشی 6 دانش آموز در رامهرمز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب خودکشی 6 دانش آموز در رامهرمز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید