برنامه امتحانات دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه علوم بهزیستی تغییر کرد

به گزارش مجله نیلوفری، مدیر آموزش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی گفت: برنامه امتحانات دانشجویان مقطع کارشناسی تغییر نموده است و زمان برگزاری امتحانات دانشجویان ارشد و دکتری به گروه های آموزشی واگذار شد.

برنامه امتحانات دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه علوم بهزیستی تغییر کرد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه مجله نیلوفری، نشست رئیس، معاونان آموزشی، درمان، فرهنگی - دانشجویی و مدیر آموزش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با جمعی از دانشجویان و نماینده دانشجویان در انجمن صنفی، به صورت ویدئوکنفرانس و با هدف پاسخگویی مسئولان به سئوال های دانشجویان در ارتباط با مسایل آموزشی و دانشجویی برگزار گردید.

چگونگی انجام کارورزی در مقاطع مختلف و چگونگی اجرای برنامه های امتحانی دانشگاه علوم بهزیستی عمده ترین سئوال های دانشجویان از رئیس و معاونان دانشگاه بود.

امیرمسعود عرب رئیس دانشگاه علوم بهزیستی با اشاره به اینکه به عنوان رئیس دانشگاه که صندلی دانشجویان در دانشگاه و پشتیبانی از خواسته های آنان را مهم می دانم؛ گفت: تمامی اقدامات برای حفظ سلامتی دانشجویان و آسیب کمتر به فرایند آموزش دانشجویان است و تصمیمات در شرایط فعلی کرونایی کشور، باید با توجه به منافع اکثریت دانشجویان اتخاذ گردد.

وی تاکید نمود: درخواست های دانشجویان اگر با شرایط و قوانین دانشگاه هماهنگ باشد، امکان اجرا دارد.

عرب ادامه داد: اولویت با حفظ سلامتی دانشجویان است و اگر برای اجرای برنامه ای آموزشی یا پژوهشی، دانشجویان مجبور به تردد در تهران و یا شهر های محل سکونت شان شوند و، چون احتمال ابتلای آنان به بیماری کرونا افزایش می یابد، اصلا موافق آن نیستیم و باید آن برنامه به آینده موکول گردد.

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی اضافه نمود: دانشجویان می توانند سئوال ها و نظر های خود را به وسیله سامانه، تشکل های دانشجویی و یا شورای صنفی مطرح نمایند و حتی از همه گروه های آموزشی خواستیم که گروه هایی در فضای مجازی با دانشجویان داشته باشند و مسایل موردی گروه را با هم در میان بگذارند و در مواقع لزوم، مسئولان دانشگاه نیز یاری خواهند کرد.

همچنین آرش میراب زاده معاون آموزشی دانشگاه علوم بهزیستی در ادامه این جلسه گفت: اساتید که امر آموزش را راهنمایی می نمایند، حق دارند که روش انجام امتحانات را هم مشخص نمایند و هر سیستم و روشی که استاد صلاح بداند و به آموزش اعلام کند، مورد تایید بخش آموزش دانشگاه نیز است.

وی در خصوص عدم شرکت در امتحانات اضافه نمود: دانشجویان برای عدم شرکت در امتحانات، باید مستندات محکمی ارائه بدهند.

سهیلا شهشهانی پور مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم بهزیستی با اشاره به اینکه سامانه نوید برای اجرای آزمون های سرانجام ترم قابل استفاده نیست؛ گفت: از هر سامانه و یا هر روشی که استاد صلاح بداند و به آموزش اعلام کند، برای اجرای آزمون های سرانجام ترم استفاده خواهیم کرد.

مدیر آموزش دانشگاه علوم بهزیستی یادآور شد: برنامه امتحانات دانشجویان مقطع کارشناسی از 14 تیرماه به 21 تیرماه تغییر نموده است و زمان برگزاری امتحانات دانشجویان ارشد و دکتری نیز به عهده گروه های آموزشی گذاشته شده است تا خودشان هماهنگ نموده و به آموزش اعلام نمایند.

وی در خصوص مدت زمان دوره های کارورزی گفت: نمی توانیم میزان ساعتی که برای کارورزی ها در آئین نامه های آموزشی ذکر شده، تغییر بدهیم.

حسن شاکری، معاون فرهنگی - دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی نیز در در ادامه این جلسه گفت: سلامتی تک تک دانشجویان برای مسئولان دانشگاه مهم است و در اوایل اسفندماه 98 برای جلوگیری از گسترش شیوع ویروس و انتقال آن به دانشجویان در خوابگاه های دانشگاه، سریعا نسبت به تعطیلی دانشگاه ها و خوابگاه ها اقدام شد.

بیژن خراسانی معاون درمان و توانبخشی دانشگاه علوم بهزیستی نیز طی سخنانی و در پاسخ به سئوال دانشجویان در خصوص کارورزی ها، شرایط بیمارستان ها و کلینیک های تحت پوشش دانشگاه به لحاظ سیاست ها و اقداماتی که برای پیشگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا اعمال شده است را تشریح کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 980

به "برنامه امتحانات دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه علوم بهزیستی تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه امتحانات دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه علوم بهزیستی تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید