کفش شما در خصوص شخصیت شما چه می گوید؟

به گزارش مجله نیلوفری، آیا شما اهل مسافرت هستید، یک جلب توجه کننده هستید یا یک دوست وفادار؟ فقط با نگاه کردن به کفش شما میشود این را تشخیص داد.

کفش شما در خصوص شخصیت شما چه می گوید؟

پوتین های پاشنه بلند: مسولیت پذیر

به گزارش اسپوتنیک، در صورت بروز بحران، فردی که عاشق پوشیدن چکمه های پاشنه بلند است همواره می تواند اوضاع را کنترل کند. آن ها سریع روی پای خود می ایستند و می توانند تصمیمات روشن و منطقی بگیرند. همچین زنی اعتمادبنفس فوق العاده ای دارد، بنابراین اطرافیانش تحت کنترل او احساس امنیت می نمایند. چکمه پاشنه بلند یک شخص مسولیت پذیر است. او دوست دارد در مرکز حضور داشته باشد و بسیار قاطع است.

کفش دویدن: هدفگرا

اگر از افرادی هستید که از چالش های تناسب اندام لذت می برید و تصمیمات سال نو خود را جدی گرفته است، شرط می بندیم کفش های دویدن را ترجیح می دهید. این شخصی است که بسیار با اعتمادبه نفس، بسیار هدفمند و بسیار سازمان یافته است. آن ها واقعاً ایده چندوظیفه ای، مراقبت از همه چیز و بودن در همه جا را نشان می دهند عین مادران. با این توصیف کفش اسپرت زنانه کفش شخصیتی مادران است.

کلاگ (دمپایی جلو بسته): پرورش دهنده و شخصیت خارج از منزل

آیا دوستان شما، شما را بعنوان یک فرد سرزنده میشناسند؟ آیا هنگام پیاده روی یا تماشای طلوع خورشید مسرور تر هستید؟ اگر چنین است، بدیهی است که شما جزو تیپ کلاگ هستید. کلاگی یک روح سرزنده است و بسیار اهل خارج از منزل است. آن ها عاشق طبیعت و تمام محرک های سرزندگی در خارج از منزل هستند. بسیاری از پرستاران، متخصصان مراقبت های بهداشتی، سرآشپز ها و افرادی که در آشپزخانه ها کار می نمایند از کلاگ استفاده می نمایند. این افراد دارای روحیه بسیار پرورش دهنده، سخاوتمند و دوست داشتنی هستند.

بابت (عروسکی): رهبران پشت صحنه

اگر شما از افرادی هستید که همواره به کفش های بابت روی می آورند، ما می دانیم که تمام همت خود را در پشت صحنه بکار میبرید تا مطمئن شوید همواره یک محصول کاملاً تمام شده وجود دارد؛ و برترین بخش موضوع این است که شما آنقدر متواضع هستید که نیازی به توجه یا تشخیص کوشش های خود ندارید. افرادی که بابت میپوشند، متمرکز، بسیار متواضع و سخاوتمند هستند. آن ها اغلب زنانی هستند که تمام کار های جهان را انجام می دهند. آن ها هستند که در پشت صحنه موتور را روشن نگه میدارند.

پاشنه بلند: کار سخت و سلیقه بی نظیر

زنانی که پاشنه بلند می پوشند ممکن است ماده گرا به نظر برسند، اما این زنان در واقع فوق العاده سخت کوش هستند. آن ها دارای انگیزه بالا، عزم و اراده و اخلاق کاری برجسته هستند. او کسی هست که بله میگوید قبل از اینکه نه بگوید. او بسیار مایل و راغب بوده و برای احتمالات بسیار آماده است. او بعلاوه زیبایی را بسیار دوست دارد و برای آن ارزش قائل است، بنابراین خود را با زیبایی احاطه نموده است.

پوتین: نگاه رو به جلو

اگر از افرادی هستید که پوتین میپوشند، اعتراف کنید: شما دوست دارید از قبل برنامه ریزی کنید. به جای زندگی تکانشی، در رویکرد خود به زندگی بسیار تحلیلی هستید و ترجیح می دهید استراتژی داشته باشید. به این ترتیب، شما همواره برای اتفاقات بعدی آماده هستید و هرگز نباید نگران موانع پیش بینی نشده باشید. فردی که چکمه کار میپوشد خاکی هست، بسیار اهل عمل بوده و همواره برنامه دارد.

دمپایی انگشتی: بی خیال

همانطور که احتمالاً حدس زده اید، این شخص بسیار سرحال است و به راحتی میتوان در کنار او بود. آن ها مسرور می شوند که جریان زندگی را دنبال نمایند و ببینند زندگی آن ها را به کجا می برد. آن ها ترجیح می دهند به جای تسلیم شدن در برابر فشار های اجتماعی، سعادت خود را دنبال نمایند و آنچه را که واقعاً آن ها را مسرور می نماید، انجام دهند. فرد دمپایی انگشتی آماده هر کاری است، بسیار آسان و غیر متعارف. آن ها فردی هستند که خودجوش هستند و مایلند بدون توجه به چیز مناسب، هنجار یا آنچه از آن ها انتظار می رود، با هر آنچه در این لحظه اتفاق می افتد پیش بروند.

کتانی (اسپرت): کنار آمدن با همه

آیا شما فردی هستید که با افراد بسیار کوچکتر از شما ارتباط برقرار می نماید، اما در عین حال احساس راحتی می کنید که با افراد بسیار بزرگتر هم صحبت کنید؟ برای علاقه مندان به کفش های کتانی، سن واقعا یک عدد است، زیرا با همه کنار می آیند. فرد بسیار باز که مایل به کشف گزینه های مختلف و ایده های مختلف است. آن ها پرانرژی و بدون سن هستند. به نظر می رسد آن ها به طور روان در گروه های خاص سنی حرکت می نمایند. کفش اسپرت مردانه و زنانه هم ارز سریع و چابک بودن است.

لژدار: با اعتمادبنفس

شما کسی هستید که همواره می داند چگونه امورات خود را بدوش بگیرد. شما برازنده، مطمئن هستید و همواره حضوری قوی دارید. چیزی در شما مجذوب کننده و گرم است که افراد را به شرکت شما می کشاند. لژدار خود رای است، دارای حس قوی از خود است و بسیار برونگرا است.

پاشنه دار (پاشنه کلفت و کوتاه): رییس معاب

صادق باشید، هوادار پاشنه دار، شما یک رئیس دختر هستید و این را می دانید. شما برای کسانی که نمی توانند با سرعت شما هماهنگ شوند، رقابتی، قاطع و ارعاب نماینده هستید. این بالغ ترین کفش است. این کسی است که مراقب، کارآمد و قدرتمند است. آن ها معمولاً نقش رهبری دارند. وقتی همه چیز در اطراف شما به هم می ریزد، همه به زن پاشنه دار بر می گردند و می گویند حالا چی؟ و سپس پاشنه دار وارد می گردد و از امور مراقبت می نماید.

کالج: سخت کوش

می توان شما را دقیق، کمال گرا و ثابت قدم توصیف کرد. وقتی کاری در دست دارید، مطمئن می شوید که با بالاترین استاندارد ممکن اجرا شده است. چه در روابط و چه در شغل خود، همه چیز را در اختیار خود قرار می دهید. کالج بسیار مسئول، بسیار دقیق و بسیار شخصی است که تمام جزئیات را مدیریت می نماید. آن ها کاملاً تزلزل ناپذیر هستند. آن ها آبی واقعی هستند - دوست واقعی، کارمند واقعی.

کفش پشت باز: لذت از توجه

افراد کفش پشت باز دوست دارند یک داستان خنده دار را برای گروه بزرگی از دوستان خود تعریف نمایند. این شخص بسیار با اعتمادبه نفس، بسیار اجتماعی است و فقط دوست دارد به نوعی مرکز توجه باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 آبان 1400 بروزرسانی: 2 آبان 1400 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1705

به "کفش شما در خصوص شخصیت شما چه می گوید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کفش شما در خصوص شخصیت شما چه می گوید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید