پنجعلی: پرسپولیس 10 نفره مثل دربی بهتر بازی کرد، تست ها باید مورد تایید وزارت بهداشت باشد

به گزارش مجله نیلوفری، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: فوتبال عین زندگی است، نمی گردد زندگی را متوقف کرد.

پنجعلی: پرسپولیس 10 نفره مثل دربی بهتر بازی کرد، تست ها باید مورد تایید وزارت بهداشت باشد

به گزارش گروه ورزشی مجله نیلوفری، محمد پنجعلی در مصاحبه با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: در این دو هفته، در مجموع دو بازی خوب از پرسپولیس دیدیم. البته نیمه اول بازی با شاهین بوشهر را باید از این حرف مستثنی کرد. البته می بینیم که به کیفیت بازی ها انتقاد وجود دارد ولی با آن تعطیلی طولانی، مسائل ناشی از این بیماری و عدم حضور تماشاگران، انتظار این مساله می رفت. در فوتبال اروپا هم این مساله را شاهد هستیم.

وی ادامه داد: در بازی با شاهین، پرسپولیس از وقتی 10 نفره شد، خیلی بهتر بازی می کرد. مثل اینکه گاهی 10 نفره، بهتر بازی می کنیم، مثل همان دربی که سه گل زدیم. به نظر، تصمیم داور در آن صحنه درست بود ولی مساله این است که در صحنه های مشابه از تیم حریف، واکنش نشان نداد. در کل بازی، پرسپولیس در نیمه دوم کم اشتباه بود و سرعت خوبی داشت.

مدیر آموزشگاه فوتبال پرسپولیس در ارتباط با مسایلی که بار دیگر درباره ابتلای بازیکنان چند تیم به کرونا و ادامه رقابت ها مطرح می گردد، گفت: به هر حال این اتفاق ها اجتناب ناپذیر است. البته اگر دقت و رعایت لازم صورت بگیرد، شدت پیدا نمی نماید. از طرفی، نمی توانیم زندگی را متوقف کنیم. با این رویه ای که برخی در پیش گرفته اند. لیگ سال بعد هم نباید انجام گردد. جهان در جهت دیگری حرکت می نماید، اگر بخواهیم لیگ سال بعد را هم برگزار نکنیم، فوتبال ایران بیش از این عقب می افتد. از سوی دیگر قانون وجود دارد. قانون را نباید دور زد و از آن سوء استفاده هم نباید کرد.

محمد پنجعلی افزود: به نظر من برخی بحث ها می تواند وجود نداشته باشد. مثلا این که استفاده از پزشک و آزمایشگاه معتمد از قدیم مرسوم بوده است. تست ها باید در جایی انجام گردد که مورد تائید وزارت بهداشت باشد و سازمان لیگ فوتبال معین کند، هم دوباره کاری نمی گردد، هم تکلیف همه روشن خواهد بود. از سوی دیگر نمی توانیم حساب خودمان را از بقیه جهان جدا کنیم. باید مطیع قانون، مجری پروتکل های بهداشتی و مراقب بود تا هم ابتلای کمتری را ببینیم و هم فوتبال از بین نرود. فوتبال عین زندگی است و نمی گردد زندگی را متوقف کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 974

به "پنجعلی: پرسپولیس 10 نفره مثل دربی بهتر بازی کرد، تست ها باید مورد تایید وزارت بهداشت باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجعلی: پرسپولیس 10 نفره مثل دربی بهتر بازی کرد، تست ها باید مورد تایید وزارت بهداشت باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید