فرهنگی: تاکید بر اجرای سند تحول بنیادین از نکات مثبت برنامه های حاجی میرزایی است

به گزارش مجله نیلوفری، یک نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به سوابق مدیریتی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش گفت که حاجی میرزایی بر اجرای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش به عنوان یکی از مطالبات نمایندگان تاکید دارد که این خود نقطه مثبتی در کارنامه اش محسوب می گردد.

فرهنگی: تاکید بر اجرای سند تحول بنیادین از نکات مثبت برنامه های حاجی میرزایی است

به گزارش مجله نیلوفری، محمدحسین فرهنگی در جلسه علنی صبح امروز سه شنبه مجلس و در جریان آنالیز صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به عنوان موافق وزیر پیشنهادی گفت: آشنایی بنده با آقای حاجی میرزایی به روزهای اول انقلاب بر می شود که ایشان مسئولیت نهضت سواد آموزی و چند مسئولیت دیگر را در استان آذربایجان شرقی داشتند. شاهد تلاشهای ارزشمند ایشان در اعمال نظرات انقلابی و دینی در حوزه های کاری و مسئولیتی بوده ام.

نماینده مردم تبریز با بیان اینکه مسئول یک سازمان باید مهارت های ادارکی بالایی داشته باشد، گفت: مهارت های ادراکی به معنای داشتن قدرت بالای تصمیم گیری و اعمال سیاست های پیش بینی شده و قدرت بالای هماهنگی با کل سازمان است که این ویژگی در آقای حاجی میرزایی وجود دارد.

این نماینده مجلس ادامه داد: در طول انقلاب وزرایی بودند که در وزارت خانه های کشاورزی و نیرو و نفت مسئولیت هایی داشتند و به دلیل مهارت ادراکی بالا کارنامه موفقی از خود به جای گذاشتند. از آن طرف در آموزش و پرورش شاهد حضور وزرایی بودیم که علی رغم وجود سابقه در آموزش و پورش منشاء بر جای گذاشتن آثار گسترده ای از خود نشدند. بنابراین داشتن مهارت های ادراکی و ارزشمند در مدیریت مولفه مهمی است که آقای حاجی میرزایی با داشتن چنین مهارت هایی می تواند در مدت باقیمانده دولت سنگ بنای تحولات مختلف را بگذارد.

فرهنگی در سرانجام حاجی میرزایی را مدیری عالی و با توانایی اداره امور دانست و گفت که تاکید بر اجرای سند تحول بنیادین و مخالفت با سیاست های استعماری 2030 از جمله نکات مثبت ایشان به شمار می آید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 312

به "فرهنگی: تاکید بر اجرای سند تحول بنیادین از نکات مثبت برنامه های حاجی میرزایی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهنگی: تاکید بر اجرای سند تحول بنیادین از نکات مثبت برنامه های حاجی میرزایی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید