توزیع 2 هزار بسته اقلام بهداشتی بین کارگران ساختمانی بندرعباس

به گزارش مجله نیلوفری، با توجه به شیوع ویروس کرونا و با هدف یاری به سلامت کارگران ساختمانی در مقابل این ویروس، در اولین روز از گرامیداشت هفته کار و کارگر، با حضور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان و رییس انجمن صنفی کارگران ساختمانی استان، 2 هزار بسته اقلام بهداشتی بین کارگران ساختمانی بندرعباس توزیع شد.

توزیع 2 هزار بسته اقلام بهداشتی بین کارگران ساختمانی بندرعباس

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران هرمزگان،با توجه به شیوع ویروس کرونا و با هدف یاری به سلامت کارگران ساختمانی در مقابل این ویروس، در اولین روز از گرامیداشت هفته کار و کارگر، با حضور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان و رییس انجمن صنفی کارگران ساختمانی استان، 2 هزار بسته اقلام بهداشتی بین کارگران ساختمانی بندرعباس توزیع شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان با حضور در جمع کارگران با آنان گفت و گو کرد و بعضی از مسائل آنها آنالیز شد.

رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی در مورد اقدامات صورت گرفته انجمن برای ساماندهی کارگران ساختمانی در استان گفت: بهمن ماه 1396 با برگزاری اولین مجمع کارگری و استاد کاری، انجمن صنفی کارگران و استادکاران بندرعباس جهت آنالیز و حل مسائل کارگران و استادکاران ساختمانی ایجاد شد.

ایوب مرادی اضافه نمود: با توجه به اولویت بندی مسائل کارگران و استادکاران ساختمانی، کارهای بیمه کارگران و استادکاران ساختمانی را پیگیر و در این راستا پس از رایزنی با اداره کل فنی حرفه ای و تامین اجتماعی، افراد مشغول در این حرفه جهت اخذ کارت مهارت و امور بیمه ای معرفی شدند.

وی اضافه نمود : تشکیل کمیته حل اختلاف بین کارگر و کارفرما، تشکیل تعاونی مصرف و مسکن کارگران و استاد کاران با همکاری اداره کل تعاون و کار، تشکیل کانون انجمن کارگران ساختمانی و راه اندازی سایت کارگران ساختمانی به منظور طبقه بندی اطلاعات کارگران و استادکاران را از دیگر اقدامات انجمن صنفی کارگران ساختمانی ذکر کرد.

وی گفت: با رایزنی دستگاههای مرتبط در صدد هستیم که ایستگاههای ساماندهی برای کارگران ساختمانی و موقت ایجاد کنیم که در این زمینه نیازمند همکاری هستیم

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 خرداد 1400 بروزرسانی: 8 خرداد 1400 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1499

به "توزیع 2 هزار بسته اقلام بهداشتی بین کارگران ساختمانی بندرعباس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع 2 هزار بسته اقلام بهداشتی بین کارگران ساختمانی بندرعباس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید