پایگاه های واکسیناسیون خوزستان در نوروز فعالند

به گزارش مجله نیلوفری، خبرنگاران/خوزستان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: پایگاه های ثابت و سیار واکسیناسیون آماده ارائه خدمات ویژه ایام نوروز به مردم هستند.

پایگاه های واکسیناسیون خوزستان در نوروز فعالند

دکتر سید محمد علوی با اشاره به آخرین شرایط شیوع کرونا و پیک بیماری در استان خوزستان اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 3 هزار و 732 نفر به مراکز منتخب بهداشت، کلینیک های تنفسی و بیمارستان های استان خوزستان مراجعه کردند که تعداد مراجعه کنندگان به این مراکز نسبت به روز گذشته 249 نفر کمتر بوده است.

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه کرد: پس از تست های صورت گرفته، 211 بیمار شناسایی شده اند که اندازه موارد شناسایی شده نسبت به روز گذشته، 39 مورد کمتر شده است.

وی اعلام کرد: در این مدت 21 بیمار در بیمارستان های خوزستان بستری شدند که تعداد موارد بستری نو در بیمارستان ها نسبت به روز قبل چهار نفر بیشتر شده است. در 24 ساعت گذشته شش نفر از هم استانی ها نیز جان باختند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در این روز، 527 بیمار نیز بهبود یافتند که با احتساب بیمارانی که در قرنطینه خانگی به سر می برند، اندازه بهبودیافتگی در خوزستان 97.7 درصد رسیده که شاخص خوبی است.

علوی با بیان اینکه فرایند واکسیناسیون با سیر کند ادامه دارد و اندازه پوشش واکسیناسیون نسبت به روز گذشته تغییر محسوسی نداشته است، اضافه کرد: اندازه رعایت دستورالعمل های بهداشتی در اماکن عمومی و نواحی پر تردد 77 درصد و ثابت است. اندازه استفاده از ماسک در حاشیه شهرها، بازارچه ها و مراکز خرید کمتر از حد مطلوب است.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، اضافه کرد: پایگاه های ثابت و سیار واکسیناسیون آماده ارائه خدمات ویژه ایام نوروز به مردم هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1401 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1906

به "پایگاه های واکسیناسیون خوزستان در نوروز فعالند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایگاه های واکسیناسیون خوزستان در نوروز فعالند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید