تصاویر ، دختری که از کف سالن به بالای سن سخنرانی سخنگوی دولت پرید ، دختر معترض هم جای مجری را گرفت

به گزارش مجله نیلوفری، پاسخگویی همراه به سعه صدر و آمادگی سخنگوی دولت برای پاسخ به همه سوالات موجب شد، تعدادی از دانشجویان که از ابتدای تا انتهای جلسه به مدت دو ساعت و نیم برای ایجاد اختلال در روند برنامه کوشش کردند، ناموفق بمانند.

تصاویر ، دختری که از کف سالن به بالای سن سخنرانی سخنگوی دولت پرید ، دختر معترض هم جای مجری را گرفت

به گزارش خبرنگاران، برگزاری جلسه علی بهادری جهرمی در دانشگاه قم از این جهت که روز قبل نیز برنامه مشابه دیگری در دانشگاه خواجه نصیر برگزار شده بود، مورد توجه و استقبال فراوان دانشجویان نهاده شد و علاوه بر ظرفیت 800 نفری سالن شیخ مفید، حدود 200 نفر نیز اضافه بر ظرفیت، در سالن حضور داشتند.

بهادری جهرمی در همان ابتدای جلسه از مجری برنامه که برای اعلام اسامی سوال نمایندگان در کنارش بود خواست جای خود را به یکی از دختران دانشجوی معترض بدهد تا هیچگونه شائبه ای در اعلام اسامی به وجود نیاید.

با وجود سردادن شعارهای توهین آمیز خطاب به سخنگوی دولت به وسیله تعدادی از حاضرین، بهادری جهرمی چندین بار گفت به خاطر شکل گرفتن فضای گفت وگو در دانشگاه از این شعارها ناراحت نمی گردد اما از آنها خواست نسبت به دانشجویان غیرهمفکر ادب و احترام را رعایت نمایند.

در بخشی از برنامه، سخنگوی دولت که در حال بیان نتایج طرح هدفمندی یارانه ها بود، از سوی جمعی معدود با عنوان دروغگو خطاب شد که در این هنگام وی از این دانشجویان دعوت کرد در مقابل تریبون حاضر شوند و نسبت به این ادعای خود استدلال نمایند اما هیچ یک از آن افراد در جایگاه حاضر نشدند.

در بخش دیگری از برنامه تعدادی از دانشجویان دختر با حرکت به سمت جایگاه بدون رعایت نوبت اقدام به فریاد زدن کردند و یکی از آنها در حرکتی عجیب از کف سالن به بالای سن پرید و با فریاد زدن کوشش کرد که اجرای برنامه را متوقف کند که پیروز نشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 آبان 1401 بروزرسانی: 4 آبان 1401 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 2025

به "تصاویر ، دختری که از کف سالن به بالای سن سخنرانی سخنگوی دولت پرید ، دختر معترض هم جای مجری را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، دختری که از کف سالن به بالای سن سخنرانی سخنگوی دولت پرید ، دختر معترض هم جای مجری را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید