برگزاری 60 نشست در بزرگترین رویداد علمی حوزه حمل و نقل در کشور

به گزارش مجله نیلوفری، رئیس هیات علمی هفدهمین کنفرانس مهندسی حمل ونقل و ترافیک گفت: کنفرانس بین المللی مهندسی حمل ونقل و ترافیک تنها کنفرانس تمام عیار مهندسی حمل ونقل ترافیک در کشور است.

برگزاری 60 نشست در بزرگترین رویداد علمی حوزه حمل و نقل در کشور

محمود صفارزاده ادامه داد: امسال بالغ بر هزار مقاله به بخش علمی این کنفرانس ارسال شده است که 170 مقاله از این تعداد به عنوان آثار برتر انتخاب شده که در طول کنفرانس ارائه می شوند و 170 مورد هم در پوستر استفاده می شوند.

رئیس هیات علمی هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل ونقل و ترافیک با بیان اینکه در کنفرانس امسال حدود 60 نشست علمی برگزار می گردد، گفت: این نشست ها در قالب محورهای کلی که مرتبط با حمل ونقل و ترافیک هستند برگزار می گردد که محورهای کلی شامل حمل ونقل عمومی، حمل ونقل پیاده محور، ایمنی ترافیک، طراحی هندسی معابر، آموزش و فرهنگ سازی ترافیک، قوانین و مقررات ترافیک، محیط زیست، توسعه پایدار و انرژی برگزار می گردد که در نهایت در قالب 12 محور اصلی این نشست ها در کنفرانس برگزار می گردد.

صفارزاده درباره برگزاری کارگاه های تخصصی در این کنفرانس نیز گفت: این کارگاه های تخصصی مرتبط با ارائه کارهای صورت گرفته در کشورهای خارجی به صورت بازه زمانی یک یا دو ساعته توسط اساتید دعوت شده به این کنفرانس برگزار می گردد.

به گفته رئیس هیات علمی هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل ونقل و ترافیک میزگردهایی نیز در این کنفراس برگزار می گردد که مرتبط با مسائل و مسائل حمل ونقلی ما در استان ها و مسائل حوزه حمل ونقل است که در این میزگردها مدیران و پژوهشگران چالش های این حوزه را به بحث می گذارند.

او درباره سخنرانان این کنفرانس نیز گفت: در این کنفرانس حدوداً 15 سخنران کلیدی داریم و همچنین اساتید مختلفی از دانشگاه ها و مراکز معتبر علمی جهان به عنوان مدعوین خارجی کنفرانس در کنار اساتید ایرانی به داوری و ارزیابی مقالات و نیز ارائه مطالب علمی می پردازند.

صفارزاده با بیان اینکه مهمانان این کنفرانس از 10 الی 11 کشور دعوت شده اند، شرح داد: اکثر مهمانان از کشورهای اتریش، آلمان، آمریکا، کانادا و اسپانیا هستند. همچنین مقالات نیز از کشورهای همجوارمان چون ترکیه، پاکستان و اردن دریافت شده است.

کنفرانس مهندسی حمل ونقل و ترافیک، مهم ترین رویداد علمی کشور در حوزه مهندسی حمل ونقل و ترافیک است که در 22 سال گذشته 16 دوره آن با حضور اساتید و اندیشمندان خارجی و داخلی با موفقیت برگزار شده است و کنفرانس هفدهم، در روزهای 29 و 30 بهمن ماه امسال در 10 سالن مختلف مرکز همایش های برج میلاد در تهران برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 423

به "برگزاری 60 نشست در بزرگترین رویداد علمی حوزه حمل و نقل در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری 60 نشست در بزرگترین رویداد علمی حوزه حمل و نقل در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید