برگزاری کلاس های حضوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه سهند از 20 فروردین

به گزارش مجله نیلوفری، کلاس های دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی سهند از روز شنبه 20 فروردین ماه به صورت حضوری در محل دانشگاه برگزار خواهند شد.

برگزاری کلاس های حضوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه سهند از 20 فروردین

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، با توجه به مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا و شورای آموزش عالی استان آذربایجان شرقی و تصمیم هیئت رییسه دانشگاه صنعتی سهند مبنی بر حضوری شدن آموزش دانشگاه تمامی کلاس های دانشجویان تحصیلات تکمیلی از روز شنبه 20 فروردین ماه به صورت حضوری در محل دانشگاه برگزار خواهند شد.

بدیهی است کلاس های هفته اول بعد از تعطیلات نوروز از روز یکشنبه 14 فروردین به صورت مجازی برگزار خواهند شد. ضمناً پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی متقاضی خوابگاه روز های 17-19 فروردین ماه از ساعت 8 تا 16 انجام خواهد شد.

تمامی دانشجویان تحصیلات تکمیلی با در دست داشتن کارت واکسیناسیون می توانند برای اخذ اتاق به خوابگاه ها مراجعه نمایند.

تمامی کلاس های دانشجویان کارشناسی ورودی 97 و 98 و ماقبل آن از روز شنبه 27 فروردین ماه به صورت حضوری در محل دانشگاه برگزار خواهند شد. بدیهی است کلاس های درس تا تاریخ فوق به صورت مجازی برگزار خواهند شد. ضمناً پذیرش دانشجویان کارشناسی ورودی 97 و 98 متقاضی خوابگاه روز های 22-26 فروردین ماه از ساعت 8 تا 16 انجام خواهد شد. این گروه از دانشجویان با در دست داشتن کارت واکسیناسیون می توانند برای اخذ اتاق به خوابگاه ها مراجعه نمایند.

در خصوص سایر دانشجویان کارشناسی، شرایط حضوری شدن با توجه به شرایط، متعاقبا اعلام خواهد شد. قابل ذکر است مهلت مناسب جهت آمادگی دانشجویان فوق جهت عزیمت به دانشگاه صنعتی سهند در اطلاعیه های بعدی در نظر گرفته خواهد شد.

گفتنی است شرط استفاده از خوابگاه بر اساس مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا انجام سه دوز واکسیناسیون و شرط حضور در کلاس های درس انجام دو دوز واکسیناسیون است؛ لذا دانشجویان گرامی در فرصت به جامانده جهت تکمیل واکسیناسیون اقدام نمایند. ضمناً رعایت کلیه موارد بهداشتی اعم از استفاده از ماسک، شستشوی مکرر دست ها و حفظ فاصله مناسب اجتماعی ضروری خواهد بود.

امتحانات نهایی تمامی دانشجویان حضوری خواهد بود.

اطلاعات دقیقتر در خصوص خوابگاهها، تغذیه و ایاب و ذهاب به وسیله حوزه معاونت دانشجویی اعلام خواهد شد. در صورت تغییر شرایط، تصمیمات مقتضی اتخاذ و به اطلاع خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 خرداد 1401 بروزرسانی: 19 خرداد 1401 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1928

به "برگزاری کلاس های حضوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه سهند از 20 فروردین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کلاس های حضوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه سهند از 20 فروردین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید