گل محمدی: برد برابر آلومینیوم را به طرفداران تقدیم می کنم، توهین طرفداران اراکی درست نبود

به گزارش مجله نیلوفری، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هدفمان برد برابر آلومینیوم بود و این پیروزی را به طرفداران تقدیم می کنم.

گل محمدی: برد برابر آلومینیوم را به طرفداران تقدیم می کنم، توهین طرفداران اراکی درست نبود

یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از برد تیمش مقابل آلومینیوم اراک اظهار کرد: کسب این 3 امتیاز برای ما بسیار مهم بود. ما در 2 بازی قبل امتیاز از دست دادیم و این بازی برای ما حساس و حیاتی بود. خدا را شکر که بردیم، چون بازی سختی بود.

او ادامه داد: آلومینیوم موقعیت داشت، اما ما هم می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. در نیمه دوم حریف فشار بیشتری آورد، اما ما خوب دفاع کردیم و به حریف موقعیت ندادیم. از بازیکنانم تشکر می کنم که 90 دقیقه بازی خوبی انجام دادند. تیم حریف هم تیم با کیفیتی است، اما خدا را شکر 3 امتیاز خوبی گرفتیم و این برد را به طرفداران مان تقدیم می کنیم. امیدوارم در بازی های بعدی هم امتیازات خوبی بگیریم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص بازی با آلومینیوم و شکسته شدن طلسم برد در اراک و اینکه بعضی از کارشناسان اعتقاد دارند پرسپولیس با کیفیت زیادی در این بازی حاضر نشد گفت: درباره بازی حرف زدم. ارزیابی خودم را هم گفتم. ما امروز موقعیت های خوبی داشتیم. موقعیت های صد درصد گل به حریف ندادیم و خوب دفاع کردیم. ما امروز خوب بودیم. گل زدیم و به حریف موقعیت ندادیم.

گل محمدی درباره اینکه توقع طرفداران با وجود برد در بازی امروز بالا است و انتظار برد با گل های بیشتری دارند توضیح داد: لیگ ما لیگ سختی است و این که توقع داشته باشیم، چون پرسپولیس هستیم همه بازی ها را ببریم توقع درستی نیست. ما برای همه بازی ها برای 3 امتیاز کوشش می کنیم. همواره برای برد کوشش می کنیم، اما لیگ ایران لیگ سختی است. ما مقابل تیم باکیفیتی در زمین خودش بازی کردیم. بازیکنان با تجربه ای دارند. هیچ تیمی اینجا راحت برنده نمی گردد. لیگ ما لیگ پرفشاری است. البته ما برای قهرمانی بسته شدیم و این هدف ماست. در این شکی نیست که مدعی قهرمانی هستیم، اما اینکه در هر بازی بخواهیم 3، 4 گل بزنیم انتظار درستی نیست. ما امروز حداقل موقعیت ها را به حریف دادیم. از نظر ساختار دفاعی و دروازه خیلی بهتر از قبل شدیم. آن ها وظایف خود را درست انجام می دهند.

او درباره عملکرد لوکادیا در بازی امروز گفت: لوکادیا احتیاج به بازی های بیشتری دارد. او از موقعیت ها خوب استفاده می نماید. باید بیشتر تمرین کند و بیشتر باید آماده گردد. بازی اول او سخت بود، اما فکر می کنم با تمرینات مداوم می تواند کیفیت خود را نشان دهد. از نظر بدنی کار دارد و باید بیشتر کار کند.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه خط حمله پرسپولیس امروز حرف زیادی برای گفتن نداشت گفت: شما نیمه اول را دیدید؟ شاید خوب بازی را ندیدید!

گل محمدی درباره حواشی بازی و حضور بعضی از تماشاگران ادامه داد: ما از حضور تماشاگران در استادیم استقبال می کنیم، چون از حضور آن ها لذت می بریم. حق طرفداران است که در ورزشگاه باشند. امروز هم می شد تماشاگران بیشتری در ورزشگاه باشند، اما به کار بردن بعضی از الفاظ و توهین ها خوب نبود. به کادرفنی و بازیکنان فحاشی شد و این درست نبود. برای برگزاری بازی ها اگر قرار باشد بدون تماشاگر باشد باید راه چاره مناسبی باشد تا کسی نیاید. این تعداد تماشاگر ما را غافلگیر کرد. اگر قرار بود تماشاگر بیاید ما امروز ورزشگاه را پُر می کردیم.

او درباره عملکرد سعید صادقی در پرسپولیس و اینکه شاید اصراری به حضور او در ترکیب اصلی پرسپولیس نباشد، گفت: سعید امروز یکی از بازیکنان خوب ما بود و نمی خواهم از کسی دفاع کنم. آغاز کار او در پرسپولیس است و انتظارات از او بالا است. او می تواند خیلی بهتر از این باشد، اما امروز یکی از خوب های ما بود.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 شهریور 1401 بروزرسانی: 6 شهریور 1401 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1995

به "گل محمدی: برد برابر آلومینیوم را به طرفداران تقدیم می کنم، توهین طرفداران اراکی درست نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: برد برابر آلومینیوم را به طرفداران تقدیم می کنم، توهین طرفداران اراکی درست نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید