پیوس: الان زمان انتقاد کردن از پرسپولیس نیست، بعید می دانم علیپور اشباع شده باشد

به گزارش مجله نیلوفری، پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه اکنون وقت انتقاد نیست گفت: پرسپولیس چهار فصل خیلی خوب را با برانکو داشت و حالا تفکرات جدیدی به این تیم آمده و طبیعی است که این تیم احتیاج به زمان داشته باشد.

پیوس: الان زمان انتقاد کردن از پرسپولیس نیست، بعید می دانم علیپور اشباع شده باشد

فرشاد پیوس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله نیلوفری در خصوص بعضی نقدها از پرسپولیس پس از شکست برابر تراکتور گفت: وقتی تیمی کادرفنی اش را تغییر می دهد طبیعی است که زمان احتیاج است تا تفکرات جدید در این تیم جا بیفتد آن هم مربی که تا به حال به ایران نیامده بوده و هیچ شناختی از فوتبال و فرهنگ کشورمان نداشت. کارنامه کالدرون نشان می دهد که مربی با دانشی است و باید بپذیریم تفکرات جدیدی به پرسپولیس و حتی فوتبال کشورمان آورده است. از این رو باید به این مربی آرژانتینی و تیمش زمان داد تا به شرایط ایده آل برسند.

وی اضافه کرد: بازیکنان پرسپولیس 4 سال با تفکرات برانکو کار نموده اند و شاید برای شان سخت باشد که با سبک دیگری بازی نمایند. به همین خاطر به زمان احتیاج دارند تا با شرایط جدید آشنا شوند. این شناخت برای کالدرون هم ضروری است. او هنوز با سبک بازی تیم های ایرانی آشنا نیست و شاید چند هفته دیگر هم فرصت می خواهد. در این شرایط نقش طرفداران خیلی مهم است. آنها باید شکیبا باشند و با یکی دو باخت و تساوی اعتراض و انتقاد ننمایند. یک تیم در هر سطحی که باشد وقتی با تغییرات تاکتیکی روبرو می گردد ناخودآگاه دچار افت خواهد شد. پرسپولیس 4 فصل خیلی خوب با برانکو داشت اما باید به کالدرون هم وقت بدهیم تا تیمی بسازد که خودش می خواهد.

پیوس عنوان نمود: از دوستان خودم که همگی به پرسپولیس علاقه خاصی دارند می خواهم در شرایط فعلی سعی نمایند با مصاحبه های شان به تیم آرامش بدهند. الان زمان انتقاد کردن نیست. ما هم ایراد ها را می بینیم اما همان طور که گفتم کالدرون مربی با دانش و با تجربه ای است و خودش این ایراد ها را رفع نموده و تیم را به شرایط ایده آل خواهد رساند. هر گونه مصاحبه انتقادی می تواند برای پرسپولیس حاشیه و تنش ایجاد کند و من از پیشکسوتان می خواهم فقط حمایت نمایند.

پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به نقدهای که از سوی طرفداران پرسپولیس متوجه علی علیپور شده و عنوان می گردد که او اشباع شده و دیگر علاقه ای به بازی در فوتبال ایران ندارد، گفت: علیپور پسر خوب و نجیبی است و در چند فصل اخیر هم از بهترین مهاجمان لیگ بوده است. بعید می دانم علیپور با دو فصل آقای گلی اشباع شده باشد. او حداقل باید 5،6 دوره آقای گل و بعد اشباع گردد که با این مسئله هم مخالفم. فوتبالیست و مهاجم همواره باید انگیزه بهتر شدن و گلزنی داشته باشد.

وی ادامه داد: برای فوتبالیست حرفه ای بی انگیزگی و اشباع شدن معنایی ندارد. شاید برای علیپور رفتن به فوتبال اروپا هدف است اما هنوز برای او دیر نشده و با سن و سالی که دارد می تواند در سرانجام این فصل بعد از کسب عنوان آقای گلی به خواسته خود برسد. طرفداران هم از علیپور دلخور نباشند و با تشویق های شان به او روحیه بدهند تا از بازی آینده برای آقای گلی استارت بزند.

پیوس در سرانجام راجع به حضور همبازی قدیمی اش محمد حسن انصاری فرد در پرسپولیس به عنوان مدیرعامل گفت: انصاری فرد به خانواده پرسپولیس تعلق دارد و سال های زیادی در این تیم بوده است. به این خاطر خیلی خوب مسائل پرسپولیس را درک نموده و قبلا هم که مدیرعامل باشگاه بود بد عمل نکرد. به عنوان یک دوست و همبازی قدیمی به محمدحسن تبریک می گویم و هیچ خواسته ای جز عملکرد خوب در پرسپولیس از وی ندارم. برای او آرزوی موفقیت می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 260

به "پیوس: الان زمان انتقاد کردن از پرسپولیس نیست، بعید می دانم علیپور اشباع شده باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیوس: الان زمان انتقاد کردن از پرسپولیس نیست، بعید می دانم علیپور اشباع شده باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید