نسخه کامپیوتر گوست آو سوشیما در 180 کشور در دسترس نخواهد بود

به گزارش مجله نیلوفری، بازی اکشن ماجراجویی گوست آو سوشیما (Ghost Of Tsushima) قرار است به زودی روی رایانه های شخصی عرضه گردد اما روی استیم در نزدیک به 180 کشور در دسترس نخواهد بود.

نسخه کامپیوتر گوست آو سوشیما در 180 کشور در دسترس نخواهد بود

این اتفاق به این علت رخ خواهد داد که عناصر آنلاین آن بازیکنان را ملزم به ورود به حساب پلی استیشن نتورک می نماید و این سرویس در بسیاری از کشورها در در دسترس نیست. این در واقع همان موضوعی است که اخیرا بازیکنان Helldivers 2 را عصبانی نموده بود.فهرست این کشورها از این نشانی قابل مشاهده است و ایران نیز مطابق انتظار جزئی از آن است.

در این میان بعضی از بازیکنان در آن منطقه ها گزارش داده اند که پیش خرید آن ها به صورت اتوماتیک به وسیله استیم بازپرداخت شده است. گوست آو سوشیما یک بازی تک نفره محسوب می گردد و توسعه دهنده بازی یعنی استودیوی ساکر پانج (Sucker Punch) در اوایل این ماه تایید نموده که یک حساب پلی استیشن برای تجربه کمپین لازم نیست و حساب ذکر شده تنها برای حالت چندنفره آنلاین لجندز ضروری است. در بیانیه سونی در رابطه با این تغییر آمده است:

لازم به ذکر است که Helldivers 2 در اوایل امسال عرضه شد و موفقیت فوق العاده ای داشت، اما مسائل فنی پیرامون عرضه آن باعث شد که اتصال حساب های استیم و پلی استیشن در ابتدا اجباری نگردد. با این حال سونی در اوایل این ماه گفت که این شرایط در حال سرانجام است و بازیکنان برای تجربه بازی احتیاج به ساخت حساب پلی استیشن خواهند داشت.

هرچند بازی ذکر شده بیش از 200 هزار نقد منفی را در عرض 48 ساعت روی استیم دریافت کرد و بسیاری از بازیکنان اشاره کردند که ساخت حساب پلی استیشن در منطقه زندگی آن ها ممکن نیست. پس از این اتفاق، سونی گفت که احتیاج به ساخت حساب پلی استیشن را به طور کامل کنار می گذارد. حال گوست آو سوشیما یک بازی دیگر است که با چنین شرایطی روبرو شده و به نظر می رسد که سونی این بار کمتر مایل به عقب نشینی است و باید دید که کاربران مانند Helldivers 2، این بازی را با نقدهای منفی خود بمباران خواهند کرد یا خیر.

منبع: Rock Paper Shotgun

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 24 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1403 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 2174

به "نسخه کامپیوتر گوست آو سوشیما در 180 کشور در دسترس نخواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسخه کامپیوتر گوست آو سوشیما در 180 کشور در دسترس نخواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید