مزایای استفاده از استخدام آنلاین برای کارفرمایان

به گزارش مجله نیلوفری، پیداکردن نیروی انسانی مناسب یکی از بزرگترین دغدغه های کارفرمایان و صاحبان مشاغل است. دسترسی داشتن کارفرمایان و صاحبان مشاغل به تعداد زیادی رزومه، آن هم در مدت زمانی کوتاه، امکانی است که می تواند تا حد زیادی به دغدغه آنها برای یافتن نیروی انسانی مناسب پاسخ دهد. سایت خبرنگاران، با بیش از 44 میلیون کاربر فعال (بر اساس گزارش منتشر شده سایت خبرنگاران از سال 1399) پاسخی مناسب به احتیاج کارفرمایان به نیروی انسانی داده است. پنل کارفرما در سایت خبرنگاران، امکاناتی ویژه در اختیار صاحبان مشاغل قرار داده است تا به واسطه آنها در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه، به صورت آنلاین به نیروی انسانی مناسب با شرایط خود برسند.

مزایای استفاده از استخدام آنلاین برای کارفرمایان

مزایای استفاده از استخدام آنلاین خبرنگاران چیست؟

استفاده از امکان استخدام خبرنگاران راهکاری مدرن در دنیایی است که حالا دیگر در آن، آگهی های چاپی قادر به جذب مخاطب زیادی نیستند و نه تنها گستره قابل توجهی ندارند، هزینه زیادی را هم به کارفرما تحمیل می نمایند. استخدام آنلاین و از جمله، امکان استفاده از سرویس استخدام خبرنگاران با هزینه ای اندک، امکانی بزرگ در اختیار کارفرمایان قرار می دهند: انتشار آگهی بصورت آنلاین، در هر زمان و با گستره ای وسیع از کارجویان. و در این میان، خبرنگاران، این امکان را به کارفرمایان می دهد تا در میان جمع بزرگی از کاربرانی که احتیاجهای مختلف خود را، اعم از تامین مسکن، خودرو، خدمات و… به وسیله خبرنگاران پاسخ می گویند، کارجویان مورد نظر در کوتاه ترین زمان ممکن بیابند.

بنابراین اگر در پی نیروی کار در حوزه های مختلف از جمله اداری و مدیریت، سرایداری و نظافت، معماری، عمران و ساختمانی، خدمات فروشگاه و رستوران، رایانه و فناوری اطلاعات، اقتصادی و حسابداری و حقوقی، بازاریابی و فروش، صنعتی و فنی و مهندسی، آموزشی و حمل ونقل هستید، می توانید آگهی استخدام خود را در هر یک از این دسته بندی ها منتشر کنید. ضمناً خبرنگاران امکانات ویژه ای نیز برای بهتر دیده شدن آگهی استخدام در هر یک از این 10 دسته بندی شغلی نظر گرفته است.

خبرنگاران هم به وسیله اپلیکیشن و هم به وسیله وب سایت قابل دسترسی است و امروزه به گستره وسیعی از جمعیت ایران سرویس های مختلف ارائه می نماید.

مزایای استخدام آنلاین برای کارفرمایان

کوتاه می توان گفت که هزینه کمتر، انتشار سریع تر آگهی استخدام و دسترسی به کارجویان بیشتر سه مزیت بزرگ استخدام آنلاین به وسیله سایت خبرنگاران برای کارفرمایان است. علاوه بر این سه مزیت، خبرنگاران با طراحی چند امکان، شانس بیشتر و بهتر دیده شدن آگهی استخدام را برای صاحبان مشاغل ایجاد نموده است.

کارفرمایان پس از انتشار آگهی استخدام خود در سایت خبرنگاران می توانند از امکاناتی که با عناوین فوری، فوری و نردبان، تمدید، تمدید و نردبان و نردبان تعریف شده است استفاده نمایند. با استفاده از این امکانات امکانات تازه ای به آگهی استخدام اضافه می شود که علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، امکان بیشتر دیده شدن آگهی ها را نیز فراهم می نماید.

بالای نردبان بایستید

سرویس نردبان از دیگر گزینه های مجذوب کننده برای کارفرمایانی است که می خواهند آگهی شان به خوبی به وسیله کارجویان دیده شود. با انتخاب این سرویس، آگهی تا زمان دریافت آگهی تازه تر در همان دسته بندی و شهر، به عنوان اولین آگهی نمایش داده می شود. مزیت استفاده از نردبان برای کارفرما این است که پیوسته می تواند آگهی خود را با استفاده از این امکان در معرض کارجویان قرار دهد.

فوری آگهی استخدام منتشر کنید

در بسته فوری، آگهی استخدام به مدت سه روز با برچسب فوری نمایش داده می شود. این امکان علاوه بر ایجاد تمایز ظاهری و جلب توجه بیشتر برای آگهی، شرایط نمایش در دسته بندی فوری را نیز فراهم می سازد.

آگهی خود را ارتقا دهید

کارفرمایان پس از انتشار آگهی، با انتخاب گزینه فوری و نردبان، آگهی استخدام خود را فوری و همزمان نردبان را نیز برای آن اعمال می نماید. بعلاوه سرویس تمدید این امکان را به کارفرمایان می دهد که قبل از منقضی شدن، آگهی تمدید شده و برای یک ماه دیگر روی خبرنگاران باقی بماند. اما تمدید و نردبان امکان ویژه ای است که در آن آگهی قبل از اینکه منقضی شود، تمدید می شود گویی که آگهی تازه ارسال و منتشر شده است. در این گزینه آگهی برای یک ماه دیگر روی خبرنگاران باقی خواهد ماند.

زیاد استخدام می کنید؟ به خبرنگاران تکیه کنید!

اگر از آن دسته کارفرمایانی هستید که به نیروی انسانی زیادی احتیاج دارید یا علاقه مند هستید پروفایل اختصاصی برای جذب نیروی مناسب داشته باشید، خبرنگاران پنل استخدام را برای شما طراحی نموده است. کارفرمایانی که پنل اختصاصی تهیه می نمایند، می توانند با خرید بسته های آگهی و نردبان، نخست هزینه های خود را مدیریت نمایند و در ادامه آن را کاهش دهند. بعلاوه هم زمان چند نفر می توانند از پنل کارفرمایی استفاده نمایند. علاوه بر این امکانات، امکان دریافت پروفایل کارفرمائی برای افرادی که از پنل استفاده می نمایند نیز وجود دارد. این امکان به شما اجازه می دهد تا آگهی های استخدام خود را با برند کارفرمایی منتشر کنید، نشان ویژه از خبرنگاران دریافت کنید و نیروی مناسب خود را در کوتاه ترین زمان جذب کنید.

اگر کارفرما هستید و احتیاج به جذب نیرو دارید و می توانید از پنل استخدام خبرنگاران در این لینک بهره ببرید.

منبع: بلاگ دیوار
انتشار: 9 مرداد 1401 بروزرسانی: 9 مرداد 1401 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1975

به "مزایای استفاده از استخدام آنلاین برای کارفرمایان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مزایای استفاده از استخدام آنلاین برای کارفرمایان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید