مجازات عجیب کارمندان استودیوی عکاسی توسط کارفرما!

به گزارش مجله نیلوفری، کارفرمای چینی به شکلی عجیب کارمندان استودیوی عکاسی اش را که پیروز به جذب مشتریان بیشتر نشده بودند مورد تنبیه قرار داد.

مجازات عجیب کارمندان استودیوی عکاسی توسط کارفرما!

به گزارش خبرنگار،کارفرمای یک استودیوی عکاسی در چین با تنبیه عجیب کارمندانش به سوژه رسانه های این کشور تبدیل شد. این کارفرمای چینی که صاحب یک استودیوی عکاسی در شهر گانژو واقع در استان جیانگژی چین است به دلیل آنکه کارمندانش پیروز به جذب مشتریان بیشتر نشده بودند آنها را مجبور به خوردن تخم مرغ خام با آب خیار چنبر کرد.

ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه است لحظه تنبیه این کارمندان را به تصویر می کشد. در این ویدئو در حالی که هر یک از آنها یک لیوان مخلوط تخم مرغ خام با آب خیار چنبر تلخ در دست دارند دیده می شوند. این ویدئو یکی از کارمندان زن را نشان می دهد که پس از سر کشیدن محتویات لیوان حالش بد می گردد و روی زمین می افتد.

پس از انتشار گسترده این ویدئو در شبکه های اجتماعی چین صاحب این استودیوی عکاسی ضمن دفاع از اقدام خود گفت که به دلیل آنکه کارمندانش نتوانسته اند رضایت او را در کار برآورده نمایند این چنین دست به مجازات آنها زده است. هنوز پلیس چین واکنشی در خصوص این حادثه نشان نداده است.

لازم به ذکر است ؛ این نخستین بار نیست که یک کارفرمای چینی به شکلی عجیب اقدام به مجازات کارمندانش می نماید. پیشتر نیز اشکال مختلف تنبیه کارمندان توسط بعضی کارفرمایان چینی از جمله خزیدن در خیابان، خوردن آب داخل کاسه دستشویی یا کرم زنده خبرساز شده بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 342

به "مجازات عجیب کارمندان استودیوی عکاسی توسط کارفرما!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجازات عجیب کارمندان استودیوی عکاسی توسط کارفرما!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید