قرائت کنتورهای گاز در استان تهران از سرگرفته شد

به گزارش مجله نیلوفری، عملیات کنتورخوانی در شرکت گاز استان تهران، بر اساس تصمیم شرکت ملی گاز ایران از سر گرفته شد.

قرائت کنتورهای گاز در استان تهران از سرگرفته شد

به گزارش گروه مالی مجله نیلوفری، به نقل از وزارت نفت، احمد دارابی، مدیرعامل شرکت گاز استان تهران، گفت: با توجه به تصمیم های گرفته شده از سوی شرکت ملی گاز ایران، عملیات کنتورخوانی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و ایمنی فردی توسط کنتورخوان ها در استان تهران، دوباره شروع شد.

وی ادامه داد: کنتورخوانی جزو یکی از مهم ترین وظایف شرکت گاز است؛ به همین دلیل از ماموران کنتورخوان خواسته شده است با رعایت کامل نکات بهداشتی عملیات کنتورخوانی را شروع نمایند.

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران گفت: از مردم خواهشمندیم تا حد امکان با ماموران شرکت گاز همکاری لازم را برای ثبت رقم کنتور داشته باشند، همچنین مشترکان می توانند همانند روال گذشته از چپ به راست، شماره اشتراک # ارقام مشکی رنگ کنتور خود را به سرشماره 20001707 با اعداد انگلیسی و بدون فاصله پیامک نمایند.

دارابی با بیان اینکه با توجه به شیوع ویروس کرونا مشترکان نمی توانند از منزل خارج شوند و از خدمات گاز استفاده نمایند، توضیح داد: مشترکان گاز می توانند با ارسال H به سامانه پیامکی 20001701عملیاتی نظیر اعلام رقم کنتور، دریافت آخرین قبض، عدم دریافت قبض پیامکی، دریافت شماره اشتراک بر اساس سریال کنتور، ارسال انتقادها، پیشنهاد ها و شکایات، درخواست فراموشی کد رهگیری درخواست ها و دریافت لینک اپلیکیشن اندروید را انجام دهند.

وی گفت: مشترکان گاز می توانند برای دریافت قبوض گازب های خود با تلفن گویای 1794 تماس بگیرند، یا با ورود به سایت شرکت گاز استان تهران به آدرس www.tehrangasco.ir نسبت به اعلام و ثبت رقم کنتور گاز خود اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 9 تیر 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 874

به "قرائت کنتورهای گاز در استان تهران از سرگرفته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرائت کنتورهای گاز در استان تهران از سرگرفته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید