رکورد خیره کننده گوشی گلکسی Aدر هند؛ فروش 5 میلیون گوشی در 70 روز!

به گزارش مجله نیلوفری، شرکت سامسونگ پیروز شده در 70 روز 5 میلیون گوشی را به فروش برساند. این رکوردی خیره کننده برای برند کره ای سامسونگ است که در تاریخ فروش این شرکت نیز بی سابقه است.

رکورد خیره کننده گوشی گلکسی Aدر هند؛ فروش 5 میلیون گوشی در 70 روز!

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، شرکت سامسونگ طی تنها 40 روز پس از آنکه سری جدید گلکسی A را در هند به فروش رساند، به رکوردی 2 میلیونی رسید و اکنون پس از 30 روز این رکورد دو برابر شده و به 5 میلیون واحد رسیده است.

سرپرست بازاریابی سامسونگ هند در تبادل نظر با رویترز اعلام نمود که شرکت سامسونگ در قبال این فروش خیره کننده سودی یک میلیارد دلاری را به دست آورده است. به گزارش سامسونگ، انتظار می رود که درآمد سال اقتصادی 2019 به 4 میلیارد دلار برسد. با توجه به اینکه درآمد سامسونگ در هند در سال 2018 (که در ماه مارس به انتها رسید) 5.3 میلیارد دلار بود، به نظر می رسد که سامسونگ انتظار دارد که روند فروشش در این کشور روندی صعودی داشته باشد.

اما شاید برایتان سوال باشد چرا آمارهای فروش سامسونگ در هند مهم است؟ پاسخ ساده است. هند یکی از برترین و موثر ترین بازارهای فروش شرکت های مختلف است که با توجه به دامنه جمعیتی قابل توجه خود، می تواند فروش بسیاری از شرکت ها را تضمین کند. در حال حاضر اوپو، شیائومی و بعضی دیگر از شرکت های چینی نیز در تلاشند سهم بازار هند را به خود اختصاص دهند.

منبع: انتخاب
انتشار: 31 تیر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 123

به "رکورد خیره کننده گوشی گلکسی Aدر هند؛ فروش 5 میلیون گوشی در 70 روز!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکورد خیره کننده گوشی گلکسی Aدر هند؛ فروش 5 میلیون گوشی در 70 روز!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید