دسترسی همه روستاهای تهران به امکانات ارتباطات مخابراتی

به گزارش مجله نیلوفری، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران گفت: تمامی روستاهای استان تهران از امکانات ارتباطات مخابراتی برخوردارند.

دسترسی همه روستاهای تهران به امکانات ارتباطات مخابراتی

به گزارش مجله نیلوفری ، مرتضی رضایی ظهر شنبه در آئین رونمایی از اینترنت پهن باند که در بخش جلیل آباد شهرستان پیشوا برگزار گردید، گفت: تمامی 16 شهرستان و 42 شهر استان تهران از رتبه نخست در دستیابی به امکانات ارتباطی مخابراتی برخوردارند و هیچ روستایی از استان فاقد امکانات ارتباطی نیست.

وی گفت: با کوشش های انجام شده، روستایی که هیچ یک از سرویس های مخابراتی را نداشته باشد در استان تهران وجود ندارد و اکثر روستاهای استان از مزیت های خوبی برخوردارند.

وی ادامه داد : تمامی 34 روستای دارای سکنه شهرستان پیشوا از وضعیت مناسب ارتباطی برخورداند و پس از اتصال روستاهای قلعه بالا و جلیل آباد پیشوا، تمامی روستاهای استان تهران از امکانات اتصال پهن باند برخوردار خواهند شد.

رضایی گفت: با رونمایی از سرویس ارتباطی بین روستای محمدآباد عرب های شهرستان ورامین و جلیل آباد شهرستان پیشوا که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت می گیرد، تا انتها سال جاری، تمامی روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا از اینترنت پرسرعت موبایلی نسل سه و چهار برخوردار می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 شهریور 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 178

به "دسترسی همه روستاهای تهران به امکانات ارتباطات مخابراتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دسترسی همه روستاهای تهران به امکانات ارتباطات مخابراتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید