دبیر فدراسیون هندبال: با سختگیری ها بیشتر تست ها منفی بود، تکلیف تیم دشتستان هنوز معین نیست

به گزارش مجله نیلوفری، حمیدرضا عزتی گفت: با توجه به سخت گیری هایی که طبق پروتکل های بهداشتی مصوب انجام شد بیشتر تست های افراد حاضر در لیگ بانوان منفی بود و مشکل خاصی در فرایند برگزاری مسابقات لیگ برتر نیست.

دبیر فدراسیون هندبال: با سختگیری ها بیشتر تست ها منفی بود، تکلیف تیم دشتستان هنوز معین نیست

دبیر فدراسیون هندبال در گفت و گو با خبرنگاران، در خصوص شروع مسابقات لیگ برتر هندبال زنان اظهار کرد: در حال برگزاری مسابقات بانوان هستیم. همه چیز خوب پیش می رود و مسئله ای نیست. همه افراد حاضر در مسابقات تست کرونا داده اند و تقریبا مسئله ای وجود نداشت. 8 تیم در این مسابقات حضور دارند. تمامی افراد حاضر طبق قوانین 24 ساعت قبل از شروع مسابقات توسط آزمایشگاه مورد تائید فدراسیون در داخل فدراسیون تست PCR دادند. حتی زمان بندی شده بود که در حین انجام تست تراکم ایجاد نشود.

عزتی اضافه کرد: خوشبختانه با توجه به پیشگیری ها و سختگیری هایی که طبق پروتکل بهداشتی در ماه های قبل انجام شد و باشگاه های حاضر در لیگ نیز نهایت همکاری را با فدراسیون جهت اجرای پروتکل های بهداشتی انجام دادند بیشتر تست ها منفی بود. تنها 2 تا سه مورد تست مثبت را شاهد بودیم که از میان 500 تست دو سه نفر عدد خاصی نیست و به شمار نمی آید. نفراتی هم که تستشان مثبت شد به سرپرستان تیم اعلام کردیم تا آن ها را قرنطینه کنند. بعد از اینکه پاسخ نهایی تست مشخص شد آن فرد از جمع سایر هم تیمی ها جدا و به استانش فرستاده شد.

دبیر فدراسیون هندبال در خصوص نتیجه جلسه کمیته انضباطی برای تیم ستارگان دشتستان که در دور نخست مرحله رفت رقابت های لیگ برتر غایب بود اظهار کرد: قرار شده ظرف 24 ساعت آینده مدارک و مستندات دیگری برای ما ارسال کنند تا مجددا در کمیته مسابقات بررسی شود و نتیجه نهایی اعلام شود. سایر مواردی که در جلسه کمته انضباطی مطرح شد مربوط به سنوات گذشته بود که چیز خاصی نبود.

عزتی در ادامه در خصوص زمان شروع مرحله بعدی لیگ آقایان گفت: مرحله بعدی لیگ آقایان در ابتدای آبان انجام خواهد شد. تقریبا چند روز بعد از برگزاری مسابقات بانوان ادامه لیگ آقایان را خواهیم داشت. البته انجام ادامه مسابقات در شرایطی است که شیوع ویروس کرونا که این روزها حادتر هم شده مشکلاتی را برای ما ایجاد نکند.

وی در خصوص شروع مرحله بعدی اردوی تیم ملی هندبال جوانان گفت: به احتمال زیاد اردوی تیم ملی جوانان و نوجوانان در این ماه بعد از مسابقات لیگ شروع خواهد شد. در این مدت گرفتار برگزاری مسابقات لیگ برتر آقایان و بانوان بودیم، در حین مسابقات لیگ برتر آقایان هم اردوی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان را هم داشتیم. مرحله نخست اردوی تیم ملی جوانان را در ابتدای کسب مجوز انجام دادیم و بعد از آن نیز اردوی تیم ملی نوجوانان را هم در دو گروه 30 نفره داشتیم. مرحله بعدی اردوی تیم ملی جوانان و نوجوانان برای حضور پرقدرت در مسابقات قهرمانی آسیا را هم در آبان ماه برگزار خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1139

به "دبیر فدراسیون هندبال: با سختگیری ها بیشتر تست ها منفی بود، تکلیف تیم دشتستان هنوز معین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر فدراسیون هندبال: با سختگیری ها بیشتر تست ها منفی بود، تکلیف تیم دشتستان هنوز معین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید