حریق مرگبار خودروی خارجی در بزرگراه مدرس

به گزارش مجله نیلوفری، تهران (پانا) - سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش سوزی یک دستگاه خودرو BMW در بزگراه مدرس اطلاع داد و گفت به سبب ضربات متعدد خودرو با گاردریل و بروز آتش سوزی، 2 نفر جان خود را از دست دادند.

حریق مرگبار خودروی خارجی در بزرگراه مدرس

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی در این باره به پانا گفت: ساعت 13:51 دقیقه بامداد امروز یک مورد حادثه تصادف منجر به حریق خودرو در جهت شمال به جنوب بزرگراه مدرس کمی بعد از خروجی بیهقی به سامانه 125 آتش نشانی تهران اطلاع داده شد. دو تیم عملیاتی متشکل از یک تیم نجات و یک تیم اطفا حریق به محل حادثه اعزام شده و آتش نشانان با گذشت 4 دقیقه به محل حادثه رسیده و مشاهده می نمایند یک دستگاه خودرو BMW شاسی بلند به دلیل ناتعیینی با گاردریل های بزرگراه برخورد نموده و منحرف شده است.

وی اظهار کرد: خودروی اعلامی در حاشیه بزرگراه در قسمت راست با یک پست برق زمینی و بعلاوه یک درخت تنومند برخورد نموده که سبب شکسته شدن و سقوط درخت شده است و در نهایت با برخورد با یک تابلو در محل متوقف شده است. متأسفانه خودرو به سبب برخوردها با حریق مواجهه شده است و 2 نفر سرنشین داخل آن به دلیل آسیب های ناشی از برخورد مجروح شده و در خودرو مبحوس بودند؛ این خودرو کاملاً شعله ور بود، افراد به سرعت عملیات را آغاز نموده و توانستند آتش را خاموش نمایند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی توضیح داد: پس از خاموش شدن آتش افراد قطعات خودرو را برش دادند و افرادی را که به شدت آسیب دیده بودند خارج کردند که به تشخیص اورژانس تعیین شد که در لحظات اولیه هر دو نفر متأسفانه جان خود را از دست داده بودند. کمی بعد با حضور جرثقیل خودرو به محل امنی منتقل شد و برای آنالیز دلیل حادثه تحویل پلیس راهور شد؛ در ساعت 4:29 دقیقه عملیات به سرانجام رسید و آتش نشانان به ایستگاه های خود بازگشتند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 مهر 1400 بروزرسانی: 15 مهر 1400 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1683

به "حریق مرگبار خودروی خارجی در بزرگراه مدرس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریق مرگبار خودروی خارجی در بزرگراه مدرس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید