حذف زدن ماسک برای شرکت کنندگان اسکار2021

به گزارش مجله نیلوفری، تهران (پانا) - آموزشگاه اسکار که به برگزاری حضوری اسکار 2021 اصرار دارد، برای برطرف نگرانی نامزدهای اروپانشین از محدودیت های مسافرتی دوران کرونا، همزمان در پاریس و لندن هم مراسم فیزیکی برگزار می نماید.

حذف زدن ماسک برای شرکت کنندگان اسکار2021

به گزارش ایرنا از خبرگزاری آسوشیتدپرس، کمتر از یک ماه مانده به برگزاری نودوسومین دوره از مراسم اهدای جوایز اسکار، متولیان این رویداد سینمایی به دنبال آن هستند تا برای نامزدهای بین المللی که به دلیل محدودیت های مسافرتی ناشی از شیوع کرونا امکان سفر به لس آنجلس را ندارند، مراسم مشابهی را در انگلیس و فرانسه تدارک ببینند.

استیون سودربرگ، جسی کالینز و استیسی شر، تهیه نمایندگان این دوره از مراسم اسکار که همچنان بر برگزاری حضوری این مراسم اصرار دارند، دیروز (سه شنبه 10 فروردین) در جلسه برخطی که با نامزدها داشتند از امکان شرکت در این مراسم از سالنی واقع در لندن خبر دادند. این تصمیم پس از آن گرفته شد که جمعی از نامزدها با اشاره به محدودیت های مسافرتی از اصرار بر حضور فیزیکی در مراسم انتقاد نموده بودند. علاوه بر لندن، قرار است سالنی در پاریس نیز به پذیرایی از میهمانان مراسم اسکار اختصاص داده گردد.

رویداد اصلی همچنان با پهن کردن فرش قرمز در یونیون استیشن لس آنجلس برگزار می گردد اما مسئولان برگزاری برای شعب مراسم در اروپا، برنامه ویژه ای دارند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هالیوود ریپورترز، یک سیستم پیشرفته تست کرونا به صورت اختصاصی برای جوایز اسکار در نظر گرفته شده است و هزینه قرنطینه نامزدها نیز در همکاری با خطوط هوایی و هتل ها جبران خواهد شد.

شرکت نمایندگان در این رویداد معتبر سینمایی باید 10 روز قبل از روز مراسم خود را قرنطینه نمایند و حتما ماسک تنفسی به همراه داشته باشند، هرچند برنامه به گونه ای طراحی شده است که افراد روی صحنه یا در بین تماشاگران نیازی به زدن ماسک نداشته باشند. حضور نامزدها در سالن، در طول برگزاری مراسم، نیز چرخشی خواهد بود.

نودوسومین دوره از مراسم اسکار 25 آوریل (5 اردیبهشت) برگزار و به صورت زنده از شبکه ABC پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1423

به "حذف زدن ماسک برای شرکت کنندگان اسکار2021" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف زدن ماسک برای شرکت کنندگان اسکار2021"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید