جلسه معارفه سرپرست تازه هسته گزینش برگزار گردید

به گزارش مجله نیلوفری، جلسه آیین تکریم مدیر پیشین و معارفه سرپرست نو هسته گزینش معاونت حمل و نقل و ترافیک با حضورمحمدشوربایی، نماینده شهردار ودبیرهیات مرکزی گزینش شهرداری تهران برگزار گردید.

جلسه معارفه سرپرست تازه هسته گزینش برگزار گردید

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، جلسه شورای مدیران عامل و مدیران کل حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به میزبانی شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) برگزار گردید. سیدمجتبی شفیعی، معاون شهردار در این جلسه گفت: رویکرد ما باید به گونه ای باشد که با تغییر مدیریت شهری مردم احساس نمایند تحولی در شهر ایجاد شده است.

معاون شهردار تهران بر لزوم انجام برنامه های تحول خواهانه و کسب رضایت شهروندان و انجام خدمت رسانی مناسب و شایسته به آنان تاکید نمود.

در ادامه این جلسه، علی رحیمی مدیر دفتر مرکزی حراست معاونت حمل و نقل و ترافیک در رابطه با مسائل روز سازمان ها و شرکت ها مطالبی را اعلام کرد.

در بخش دیگری از این جلسه، گزارشی درخصوص پروژه های اولویت دار سال 1401 معاونت و هم چنین شرایط پروژه ها و اقدامات سال 1400 به وسیله محمد امیرآبادی، مدیر کل برنامه ریزی و توسعه شهری امور حمل و نقل و ترافیک ارائه شد.

بیان مسائل و مسائل شرکت ها و سازمان ها و ادارات کل معاونت به وسیله مدیران مربوط، از جمله موارد مطرح شده در جلسه بود.

گفتنی ست در ادامه جلسه آیین تکریم مدیر پیشین و معارفه سرپرست نو هسته گزینش معاونت حمل و نقل و ترافیک با حضورمحمدشوربایی، نماینده شهردارودبیرهیات مرکزی گزینش شهرداری تهران برگزار گردیدو مهرداد امن زاده خاتونی به عنوان سرپرست نو هسته گزینش معاونت معرفی و از زحمات محسن قضاتلو، مدیر سابق هسته گزینش تقدیر شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 تیر 1401 بروزرسانی: 21 تیر 1401 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1957

به "جلسه معارفه سرپرست تازه هسته گزینش برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه معارفه سرپرست تازه هسته گزینش برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید