تفتیان: نظرم ادامه همکاری با مربی فرانسوی تا المپیک است، صحبت های خوبی با فدراسیون دو و میدانی داشته ام

به گزارش مجله نیلوفری، ملی پوش دو و میدانی ایران گفت: صحبت های خوبی با فدراسیون داشته ام و به آینده امیدوار هستم.

تفتیان: نظرم ادامه همکاری با مربی فرانسوی تا المپیک است، صحبت های خوبی با فدراسیون دو و میدانی داشته ام

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، حسن تفتیان ملی پوش دو سرعت ایران در حاشیه مراسم تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان دو و میدانی گفت: چنین گردهمایی هایی خیلی وقت بود که برگزار نمی شد و من از برگزاری آن مسرور شدم، چرا که انرژی زیادی به ما می دهد.

دارنده مدال طلای آسیا درباره آخرین وضعیتش مطرح نمود: من 2 ماه و نیم تنها در تهران تمرین کردم. پس از انتها بازی های آسیایی قرارداد مربی فرانسوی ام تمدید نشد، اما امیدوارم سریعتر در مورد مربی آینده ام تصمیم گیری گردد. من نظرم این است که با این مربی فرانسوی تا المپیک ادامه بدهم، چون تغییر مربی در این شرایط اشتباه است. ما 3 ماه دیگر تا مسابقات قهرمانی آسیا و چند ماه بعد از آن نیز برای کسب سهمیه مسابقات جهانی و همچنین المپیک فرصت داریم. امیدوارم یک همت همه جانبه صورت بگیرد تا کار را جدی تر جلو ببریم.

تفتیان در پاسخ به این سوال که اگر مربی خارجی نباشد در روند حرکتی او خلل ایجاد می گردد یا نه، گفت: صد در صد، اگر این اتفاق نیفتد شانس مدال بدون مربی باقی نمی ماند. همه رقیبان من که در آسیا هستند همگی با رکوردهای بسیار خوب در سطح جهان مدال کسب می نمایند. در همین بازی های آسیایی که گذشت دونده چینی با 9 ثانیه و 92 صدم ثانیه قهرمان شد و همین رکورد در مسابقات بزرگتر هم به مدال می رساند. اگر بخواهیم کار بزرگ در آسیا انجام بدهیم و رکوردم به زیر 10 ثانیه برسد این کار به تنهایی رقم نمی خورد. امیدوارم هرچه سریعتر تکلیف تعیین گردد. خوشبختانه صحبت های خوبی صورت گرفته و من به آینده امیدوارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 53

به "تفتیان: نظرم ادامه همکاری با مربی فرانسوی تا المپیک است، صحبت های خوبی با فدراسیون دو و میدانی داشته ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفتیان: نظرم ادامه همکاری با مربی فرانسوی تا المپیک است، صحبت های خوبی با فدراسیون دو و میدانی داشته ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید