بیانیه باشگاه استقلال درباره وینفرد شفر: فعلا خبری از باز شدن پنجره جابجایی نیست

به گزارش مجله نیلوفری، تهران (پانا) - باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای به عدم همکاری وینفرد شفر با این باشگاه واکنش نشان داد.

بیانیه باشگاه استقلال درباره وینفرد شفر: فعلا خبری از باز شدن پنجره جابجایی نیست

به گزارش رسمی سایت باشگاه استقلال، بعد از اینکه وکیل شفر حاضر نشد تاییدیه واریز پول باشگاه استقلال بابت طلب شفر را اعلام کند تا پنجره جابجایی باشگاه استقلال قبل از شروع لیگ بیستم باز گردد، باشگاه استقلال نامه ای رسمی به فیفا ارسال کرد و تمامی مستندات و مدارک واریز پول به حسابی که شفر اعلام نموده بود را پیوست نامه کرد تا فیفا بعد از آنالیز، اعلام رای نماید.

بر این اساس، باشگاه استقلال با مستنداتی که ارائه داده است، کلیه طلب شفر را واریز نموده و مبلغ طلب وی به حساب وکیل ایشان این نشسته است.

متاسفانه کوشش های مسوولان باشگاه استقلال مبنی بر قانع کردن وکیل شفر و همکاری آن ها برای ارائه تایید پول تا این لحظه به ثمر نرسیده و وکیل شفر حاضر به همکاری نیست و به نظر می رسد وکیل شفر قصد گروکشی دارد چراکه او، وینفرد شفر و ساشا شفر تصور نمی کردند در پرونده ساشا شفر از سوی فیفا محکوم شوند.

متاسفانه آقای شفر باوجود ادعای حرفه ای گری و علاقمندی به طرفداران پرشور استقلال نه تنها حاضر به همکاری نیست، بلکه با گروکشی و وقت کشی در کوشش است پولی که حق ساشا شفر نیست را از استقلال بگیرد که قطعا باشگاه زیربار این زیاده خواهی نخواهد رفت.

این در حالی است که اگر سرمربی اسبق بر اساس اصول حرفه ای فوتبال، با استقلال همکاری می کرد، پنجره های جابجاییی باشگاه باز می شد و نگرانی در این زمینه وجود نداشت.

با این اوصاف، امیدواریم با توجه به مستندات و مدارکی که به فیفا ارسال شد و سوئیفت های واریزی که حتی بیشتر از مبلغ درخواستی شفر بوده است، فیفا، وینفرد شفر را ملزم کند تا با ارسال نامه ای رسمی، پنجره جابجایی استقلال را باز کند.

خاطر نشان می گردد؛ باشگاه استقلال در مورد پنجره جابجاییی، پرونده های مشابهی (جباروف و باشگاه پاختاکور) را هم پیش رو داشت که بلافاصله پس از واریز طلب آن ها و با همکاری شایسته آنان، پرونده مربوطه در فیفا بسته شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1166

به "بیانیه باشگاه استقلال درباره وینفرد شفر: فعلا خبری از باز شدن پنجره جابجایی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه استقلال درباره وینفرد شفر: فعلا خبری از باز شدن پنجره جابجایی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید