آپارتمان های 80 تا 100 متر در تهران چند؟

به گزارش مجله نیلوفری، خبرنگاران: فرایند انعطاف فروشنده های مسکن در مشخص قیمت های پیشنهادی که طی روزهای گذشته در بازار مسکن شهر تهران شروع شده بود کماکان ادامه دارد و از بازار فروش واحدهای کوچک متراژ به آپارتمان های میان متراژ سرایت نموده است.

آپارتمان های 80 تا 100 متر در تهران چند؟

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی آپارتمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگارانتحقیقات میدانی از بازار معاملات مسکن شهر تهران نشان می دهد فرایندی که طی روزهای گذشته از سوی بعضی مالکان واحدهای مسکونی مصمم به فروش آپارتمان آغاز شده بود و این افراد برای آنکه بتوانند در رکود فعلی بازار مسکن سریع تر واحدهای خود را به فروش برسانند اقدام به تعدیل قیمت های پیشنهادی می کردند، همچنان در بازار مسکن ادامه دارد و حتی به طیف گسترده تری از فروشنده های مسکن سرایت نموده است.

در آنالیز های به عمل آمده از فایل هایی که طی روز گذشته به بازار فروش مسکن در بازه متراژی 80 تا 100مترمربع عرضه شد تعیین شد درحالی که از روزهای قبل انعطاف قیمتی در بازار ریزمتراژ ها وکوچک متراژ ها آغاز شده بود این انعطاف در بازار فروش واحدهای با مساحت بیشتر نیز قابل مشاهده است. به دنبال شیوع بیماری کرونا در شهر تهران بازار خرید وفروش واحدهای مسکونی که طی دو ماه ابتدایی زمستان امسال با افزایش محسوس حجم مراجعه متقاضیان و فرایند رو به رشد معاملات خرید همراه شده بود با کاهش شدید مراجعه متقاضیان و انجام معاملات ملکی روبه رو شد. طوری که درحال حاضر بازار مسکن شهر تهران به حالت نیمه تعطیل درآمده است.واسطه های بازار مسکن شهر تهران می گویند حجم مراجعه برای خرید مسکن در بازارمسکن اسفندماه در مقایسه با اسفند سال گذشته حدودا نصف شده است و در بعضی محلات از این میزان نیز کمتر است.تعیین نیست تا چه زمانی این شرایط ادامه دارد اما مهمترین اثر شرایط فعلی آن است که فروشنده های مصمم به فروش واحد های مسکونی سعی دارند با تعدیل قیمت های پیشنهادی خود بتوانند در همین بازار نیمه تعطیل و راکد متقاضی مناسبی برای خرید آپارتمانشان پیدا نمایند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 674

به "آپارتمان های 80 تا 100 متر در تهران چند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپارتمان های 80 تا 100 متر در تهران چند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید