گلچین متن و پیغام تسلیت سالگرد عزیزان، برای دوست و همکار

به گزارش مجله نیلوفری، در ایام سختی و داغداری دوست، همکار یا عزیزانمان، چه خوب است که با ارسال حتی یک پیغام یا اس ام اس تسلیت هم که شده، مرحمی باشیم بر دل داغدارشان. از این رو در این مطلب با گلچینی از متن تسلیت سالگرد فوت در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

گلچین متن و پیغام تسلیت سالگرد عزیزان، برای دوست و همکار

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

مجموعه پیغام تسلیت سالگرد فوت

ناگهان پرواز، ناگهان جدایی ابدی؛ اینست واقعیت زندگانی و تقدیر الهی… جز صبر و شکیبایی و پذیرش مقدرات چاره ای نیست. ما را چگونه ممکن است به این راحتی تیرگی شب را در روشنایی روز و خزان را در بهار احساس کرد؟ ما دیدیم و پذیرفتیم. یک سال / دو سال / … سال از فوت پدر / مادر / … عزیزتان گذشت. یادش را گرامی می داریم و به روح آسمانی اش سلام و صلوات می فرستیم.

▼▼▼▼▼▼▼

می دانم حتی اگر یک سال یا چند سال هم بگذرد، داغ درگذشت … فراموش نمی گردد و عظمت هیچ صبری از وسعت غم نزدیکترین عزیزان نمی کاهد، فقط کنار می آییم و یاد می گیریم به تلخی ها نیندیشیم. روحش شاد.

▼▼▼▼▼▼▼

با نهایت تأثر و تأسف درگذشت ….. گرامیتان را تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحومه علو درجات و رحمت واسعه و برای شما و سایر بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم.

▼▼▼▼▼▼▼

سالگرد وفات پدر / مادر / … عزیز به یادمان می آورد که همواره باید دعاگویی و مرور خاطرات خوش را نسبت به عزیز از دست رفته مان به یاد داشته باشیم. امیدوارم صمیمت و عشق اقوام و دوستان تو را در این روزها و ماه های سخت تسکین بخشیده باشد. تسلیت قلبی ام را به شما ارزانی می کنم.

▼▼▼▼▼▼▼

یک سال می گذرد و می سوزیم و به هر جا می نگریم، خاطره ای از تو در خیال ما شکل می گیرد؛ یک سالی است که سنگ شکیبا خود را از دست داده ایم و نگاه پاکش را دیگر نمی یابیم. چه سخت است فراق کسی که یاد و روحش همواره در کنار ماست و او خود نیست.

سالگرد … عزیزتان را تسلیت عرض میکنم

▼▼▼▼▼▼▼

مادرها هر وقت از جهان بروند، زود رفته اند و جای خالی آن ها همواره احساس می گردد، درگذشت مادرت را تسلیت می گویم.

▼▼▼▼▼▼▼

یک سال از غروب … عزیز گذشت، دست تقدیر او را از باغ زندگی جدا کرد و جز مشتی خاک بر ما باقی نگذاشت. یک سال از پرواز معصومانه اش گذشت،این یک سال را با یاد و بی حضورش، چه تلخ و مبهوت به انتها بردیم و در فراقش چه خون ها که از دل چکید و چه اشک ها که بر رخ دوید، هنوز به یادش اشک می ریزیم تا شاید آرام گیریم و با حضور یاران رفتنش را باور کنیم.

▼▼▼▼▼▼▼

می دانم حتی اگر یک سال یا چند سال هم بگذرد، داغ درگذشت … فراموش نمی گردد و عظمت هیچ صبری از وسعت غم نزدیکترین عزیزان نمی کاهد، فقط کنار می آییم و یاد می گیریم به تلخی ها نیندیشیم. روحش شاد.

متن و پیغام تسلیت سالگرد

سبک بالان به سهولت پرواز میکنند و پدر پاک شما این گونه بود که پروانه روحش به اعلی علیین پرواز کرد. پرواز ملکوتی پدر بزرگوارتان سیر در راه خداست و این باور اندکی از غم شما خواهد کاست.

▼▼▼▼▼▼▼

خداوند اجر بی انتها به شما عطا فرماید که یک سال است پدر/مادر عزیزتان را به آغوش خاک سپرده و شکیباانه در سوگش نشستید. تسلیت ابزار روح آدمی برای ابراز رنج و اندوه است، تسلیت ما را پذیرا باشید.

▼▼▼▼▼▼▼

گاهی غصه ها ما را می گدازند تا مثل طلا خالص شویم.

غم و اندوه درگذشت پدربزرگ/مادربزرگ عزیزت یکی از آن غصه هاست.

سالگرد رحلت ایشان را تسلیت می گویم

▼▼▼▼▼▼▼

روزها رفت و گذشت و در اندیشه باز آمدنت، لحظه ها طی شد و مرد!

و نگاهم هر روز، باز هم با همه شوق، کوچه ها را پایید.

مثل آن روز که می آمدی از دور … دریغ!

دل من در غم هجران تو ای خوبترین، چه بگویم، چه کشید …

آه یک سال گذشت

عرض تسلیت به مناسبت سالگرد عزیز سفر نموده تان

▼▼▼▼▼▼▼

یک سال است که طنین صدای گرمت در فضای خانه نمی پیچد و ناباورانه جای خالی ات را نگاه می کنیم و به آستانه در چشم دوخته ایم اما افسوس دیگر سعادت ملاقات تو را نخواهیم داشت. ای کاش می توانستیم احساسمان را بیان کنیم. اگر دریاها جوهر و درختان جملگی قلم گردند، باز هم نمی توانیم بزرگواری، فداکاری و ایثارت را بر صفحه کاغذ بنگاریم!

▼▼▼▼▼▼▼

روح پدرت / مادرت به وسعت اندوهمان شاد و قرین رحمت الهی باد. اولین / دومین / …مین سالگرد درگذشت آن عزیز را گرامی می داریم.

▼▼▼▼▼▼▼

یک سال است که شما … عزیزتان را از دست داده اید. وقتی ما عزیزی را در این جهان از دست می دهیم، فرشته ای در بهشت نصیبمان می گردد که همواره مراقب ماست. آرام خاطر باشید در اینکه فرشته ای دارید که الان بر شما نظاره گرست. سالگرد درگذشت … را تسلیت عرض می کنم.

▼▼▼▼▼▼▼

یک سال از وفات پدرتان / مادرتان / …تان گذشت؛ او که دانشش، خانه ها را راسخ و راه ها را هموار می ساخت؛ او که مهربانی را گسترده می خواست و انسانیت را ستایش می کرد؛ هیچکس چون او سرود زیبای کمک رساندن بر قله های رفیع عشق را بی هیچ ادعا و بی هیچ چشمداشتی فریاد نمی کرد و آنگاه که باید کمک می شد، هیچکس را یارای کمک رساندن به او نبود. سالگرد درگذشتش تسلیت باد

▼▼▼▼▼▼▼

سالی گذشت و باغ دلم برگ و بر نداشت

من ماندم و شبی که هوای سحر نداشت

سالگرد فوت …… را تسلیت می گوییم.

سخن آخر

در انتها امیدواریم از خواندن پیغام های رسمی تسلیت استفاده نموده باشید. برای ما در پایین همین صفحه بنویسید کدام یک از پیغام ها بیشتر به دل شما نشست؟ و آیا پیغام زیبای دیگری سراغ دارید؟

در آخر پیشنهاد می کنیم از مطالب پیغام تسلیت به دوست، 26 پیغام تسلیت فوت پدر رسمی، صمیمانه و محبت آمیز، 33 پیغام تسلیت فوت مادر (متن رسمی، محبت آمیز و صمیمی)، 40 پیغام تسلیت عمو؛ متن و شعر تسلیت فوت عمو و 40 پیغام تسلیت عمو؛ متن و شعر تسلیت فوت عمو نیز در انگیزه بهره ببرید.

منبع: مجله انگیزه
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1101

به "گلچین متن و پیغام تسلیت سالگرد عزیزان، برای دوست و همکار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلچین متن و پیغام تسلیت سالگرد عزیزان، برای دوست و همکار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید