مردی با 150 گلوله در بدن زندگی می نماید!

به گزارش مجله نیلوفری، تصویر گرفته شده بوسیله پرتوی ایکس از این مرد انگلیسی نشان می دهد وی 150 گلوله ساچمه ای را در بدن خود دارد.

مردی با 150 گلوله در بدن زندگی می نماید!

بدلیل چسبیدن ساچمه ها به شریانهای حیاتی وی، پزشکان معتقدند بیرون آوردن گلوله ها و جراحی جو کلارک خطر مرگ را افزایش می دهند و به همین دلیل دست به ریسک نمی زنند.

در سال 2007 زنگ خانه کلارک در کانست در منطقه دورهام به صدا در می آید و کلارک به محض باز کردن درب خانه دو مرد مسلح را می بیند که به وی حمله نموده و گلوله ها را در بدن وی خالی می نمایند. گلوله ها به کمر، سر و گردن وی خورده و وارد بدن وی می شوند. یکی از همسایه ها به وی یاری نموده و جانش را نجات می دهد. 8 ماه بعد از این حادثه 5 نفر در ارتباط با قتل وی دادگاهی می شوند و این در حالی بود که وی از نامزد خود، بدلیل جدا شده بود.

بدلیل رویه غلط قضایی دادگاه لغو شده و پرونده از دست پلیس قضایی محلی گرفته شده و به پلیس دورهام داده شد. آقای کلارک می گوید وی 25 سال از عمر خود را از دست داده و زودتر خواهد مرد و دادگاه باید این موضوع را در نظر می گرفت. وی هر روز باید با درد زندگی نموده و مسوولان بیمارستانی می گویند تا به حال چنین چیزی را ندیده اند. کلارک به سیستم قضایی معترض بوده و می گوید حق اش خورده شده است. وی می گوید از زمان تیر خوردنش احساس می نماید در جهنم زندگی می نماید و مسائل روحی ناشی از این حادثه هر روز وی را عذاب می دهد.

منبع: خبرآنلاین

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

منبع: برترین ها
انتشار: 14 مرداد 1400 بروزرسانی: 14 مرداد 1400 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1613

به "مردی با 150 گلوله در بدن زندگی می نماید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردی با 150 گلوله در بدن زندگی می نماید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید