قیمت آپارتمان های 100 تا 125 متر در تهران

از ابتدای زمستان، بازار املاک نوساز 100 تا 125 متر در تهران بیشترین افزایش قیمت ماهانه را داشته است.

قیمت آپارتمان های 100 تا 125 متر در تهران

جهت دریافت خدمات درب ورودی ساختمان ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

آنالیز شرایط قیمت آپارتمان های مسکونی بین 100 تا 125 متر مربع در مناطق مختلف شهر تهران نشان می دهد، قیمت آپارتمان های 100 متری و بیشتر ، عمدتا بیشترین تورم ماهانه را داشته است.

به گزارش خبرنگاران آن طور که گزارش های رسمی منتشر شده از سوی دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی و بانک مرکزی نشان می دهند، طی یک ماه گذشته میانگین قیمت هر متر مربع آپارتمان در شهر تهران حدود 4 درصد افزایش را در مقایسه با ابتدای فصل زمستان تجربه نموده است. این موضوع حاکی از آن است که بخش زیادی از مالکان حاضر در بازار، صرف نظر از انجام دادن یا انجام ندادن معامله، سعی دارند با توجه به شرایط سایر عوامل بیرونی تاثیرگذار بر بازار مسکن، قیمت پیشنهادی خود را افزایش دهند. از این رو بخش زیادی از املاک عرضه شده به بنگاه های معاملات ملکی تهران با یک تورم قیمتی نسبت به ابتدا و میانه زمستان روبرو شده اند.

پرس و جو از مشاوران املاک پایتخت نشان می دهد که قیمت پیشنهادی املاک بیش از 100 تا 125 متر مربع در مناطق شهر تهران نیز مشمول افزایش قیمت ها توسط مالکان شده است. این موضوع البته در مورد آپارتمان های نوساز بیش از سایر گروه های سنی است. برای اطلاع از قیمت آپارتمان های 100 متری و بیشتر در تهران و سایر شهرستان ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

پیشنهاد مطالعه : برای اطلاع از قیمت خرید آپارتمان در تهران قیمت آپارتمان های 60 متری را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 23 اسفند 1398 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 658

به "قیمت آپارتمان های 100 تا 125 متر در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت آپارتمان های 100 تا 125 متر در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید