ساپینتو کم کاری آجرلو را جبران کرد

به گزارش مجله نیلوفری، خبرنگاران؛ استقلال بعد از بازگشت از اردوی ترکیه و پس از یک روز استراحت، تمرینات خود را دوباره از سر گرفت. از حال و روز تیم مشخص است که ساپینتو، بر تمرینات طاقت فرسا و کشنده تاکید دارد و می خواهد تمام توجه بازیکنان تیم به تمرینات باشد.

ساپینتو کم کاری آجرلو را جبران کرد

به گزارش خبرنگاران، با این استراتژی چندان عجیب نیست که برخی چهره هایی که نتوانند خودشان را با شرایط استقلال هماهنگ کنند، از این تیم کنار گذاشته شوند. به همین خاطر در چند روز اخیر خبر رسید که ساپینتو، عرفان باقری را از تیم بزرگسالان کنار گذاشته است.

البته در یک باشگاه فوتبال نرمال و معقول، این اتفاق باید خیلی پیش تر از این ها می افتاد. آن هم زمانی که عرفان باقری در حالی که بازیکن امید استقلال بود و با این تیم قرارداد داشت، تصمیم گرفت تحت تاثیر تعریف و تشویق های اینستاگرامی، راهی پرسپولیس شود. او حتی در دفتر باشگاه پرسپولیس هم حاضر شد و مذاکراتی انجام داد، اما بعد ها تعیین شد که رسمی شدن این انتقال، به دلیل مسائل حقوقی می تواند به قیمت خراب شدن زندگی فوتبالی او، هزینه هایی برای باشگاه پرسپولیس تمام شود. برای همین عرفان باقری به استقلال بازگشت.

در آن مقطع استقلال سرمربی نداشت هنوز جانشین مجیدی تعیین نشده بود. در چنین شرایطی باشگاه تصمیم گرفت برای تامین نظر باقری، او را به تیم بزرگسالان بیاورد. یعنی به جای اینکه او را بابت بی احترامی به تیم تنبیه کند سعی کرد تا او را تشویق کند.

حالا، اما ساپینتو کار ناتمام آجرلو را به سرانجام رسانده است؛ او بدون دانستن این پیش زمینه و تنها با بررسی فنی، خیلی زود عذر ستاره اینستاگرامی استقلال را خواست تا او به تیم امید بازشود.

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1401 بروزرسانی: 13 مرداد 1401 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1978

به "ساپینتو کم کاری آجرلو را جبران کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساپینتو کم کاری آجرلو را جبران کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید