برترین صابون ابرو برای داشتن ابروهای بی نقص و زیبا

به گزارش مجله نیلوفری، صابون ابرو یکی از آن محصولاتی است که ترندهای شبکه های اجتماعی باعث محبوبیت آن شد. از صابون ابرو برای حالت دادن به ابرو استفاده می نمایند و این روزها یکی از مهم ترین محصولات کیف آرایشی ماست. اما صابون ابرو دقیقا چه کاری انجام می دهد؟ برترین صابون ابرو چه ویژگی هایی دارد و برترین مارک صابون ابرو کدام است؟

برترین صابون ابرو برای داشتن ابروهای بی نقص و زیبا

صابون ابرو چیست؟

صابون زدن ابرو نام یک تکنیک آرایشی است که در سال های اخیر در شبکه های اجتماعی محبوب شد. در این روش از صابون (همین صابون های معمولی که با آن دست و صورتمان را می شوییم) و براش مخصوص ابرو برای لیفت یا بالا بردن ابروها استفاده می نمایند.

آموزش استفاده از صابون ابرو

شیوه اجرای این تکنیک به این ترتیب است.

1. انتخاب صابون مناسب

با انتخاب یک صابون شفاف آغاز کنید. این صابون حتما باید شفاف و حتما باید حاوی گلیسیرین باشد. نمی توانید تکنیک صابون زدن ابرو را با صابون های غیرشفاف انجام دهید. چون در نهایت تارهای ابروهای شما با صابون آغشته می گردد که باعث سفید شدن ابرو و سفیدک زدن آن می گردد. این ظاهری است که اصلا دوست ندارید داشته باشید.

2. آماده کردن وسایل لازم

برای این کار غیر از صابون به وسایل و مواد دیگر هم احتیاج دارید. این مواد شامل آب لوله کشی یا میست های آرایشی است تا صابون را با آن ها فعال کنید. بعلاوه یک براش مخصوص ابرو احتیاج دارید. یک براش که شبیه به فرچه ریمل است و می توانید جداگانه تهیه کنید یا از براش ریمل های تمام شده بهره ببرید.

3. فعال کردن صابون

با استفاده از میست یا آب، براش ابرو را کمی مرطوب کنید. از این رطوبت برای مرطوب کردن صابون بهره ببرید. هر چقدر خمیری که با ترکیب آب و صابون ایجاد می گردد غلیظ تر باشد تارهای ابرو را محکم تر نگه می دارد. هر چقدر مایه شل تر باشد، دوام و ماندگاری و استحکام آن کمتر می گردد. پس خمیری که ایجاد می کنید باید نه خیلی غلیظ و نه خیلی رقیق باشد.

بعد از یکی دو بار انجام این کار، دستتان می آید که غلظت خمیر باید چقدر باشد.

4. استفاده از خمیر صابون

بعد از مرطوب کردن صابون و ایجاد حالت خمیری، براش ابرو را در خمیر بزنید و آن را روی تارهای ابرو بکشید و تارهای ابرو را به سمت بالا و بیرون راهنمایی کنید. به ابروها حالت بدهید. بعد از این کار می توانید جاهای خالی ابرو را با مداد ابرو پر کنید.

این روش خانگی برای اجرای تکنیک صابون زدن ابرو است. اما دردسرها و معایب خودش را دارد. به همین علت است که این روزها همه دنبال برترین صابون لیفت ابرو هستند تا ابروهای خود را بدون دردسر لیفت نمایند.

ویژگی های برترین صابون ابرو برای لیفت

هر محصولی که به عنوان صابون ابرو استفاده می کنید، چه خود صابون باشد چه محصولاتی که برای این کار می خرید باید ویژگی های زیر را داشته باشد.

1. ماندگاری زیاد

مطمئنا دوست ندارید که ابروی لیفت شده و زیبای شما خیلی زود حالتش را از دست بدهد. مهم است که محصولی که استفاده می کنید، برای مدت بیشتری ابروهای شما را لیفت شده نگه دارد و ابروها خیلی زود در اثر عرق کردن یا با گذر زمان، حالت خود را از دست ندهند.

2. استحکام

محصولی که استفاده می کنید باید قدرت چسبندگی و استحکام کافی داشته باشد تا به ابروها حالت بدهد و تارهای آن را بالا نگه دارد.

3. ضرر نداشتن برای پوست

صابون ابرو قرار است برای ساعت های زیادی روی پوست شما بماند. پس مهم است که ضرری برای پوست نداشته باشد و باعث جوش زدن یا التهاب پوست نگردد.

4. نریختن ابرو

برخی از انواع صابون های ابرو باعث ریزش ابروها می شوند. این آخرین چیزی است که دوست داریم برای ابروهایمان اتفاق بیافتد. از محصولاتی بهره ببرید که قبلا افراد دیگر آن را تجربه نموده اند و باعث ریزش ابروهای آن ها نشده است.

خوشبختانه تنوع این محصول روزبه روز بیشتر می گردد و این روزها حتی ژل ها و صابون هایی می توانید برای لیفت ابرو پیدا کنید که خاصیت تقویت نمایندگی ابرو هم داشته باشند. برترین صابون ابرو محصولی است که علاوه بر مرتب کردن و حالت دادن به ابرو، باعث تقویت آن هم بگردد.

برترین صابون ابرو برای لیفت

همان طور که گفتیم صابون زدن ابرو نام یک تکنیک است که اولین بار با استفاده از همین صابون های معمولی اوج گرفت. اما این روزها برای این کار محصولات بسیار متنوعی فراوری می گردد. این روزها یکی از مهم ترین تجهیزات آرایشی چشم و ابرو انواع ژل و صابون ابرو است.

پس فقط دنبال محصولات صابونی نباشید. چون الان این محصول در قالب ژل و انواع حالت دهنده هم عرضه می گردد و تنوع زیادی دارد.

برترین برند صابون ابرو

اگر قصد خرید ژل و صابون ابرو دارید حتما دنبال برترین برند صابون لیفت ابرو می گشت. محصولات زیادی در بازار وجود دارد که در ادامه چند مورد از پرفروش ترین ها را معرفی می کنیم. این محصولات در خبرنگاران درصد رضایت بسیار زیادی دارند و اگر دوست دارید یک بار این محصول را امتحان کنید، می توانید از بین این نمونه ها انتخاب کنید. اینکه مدل های صابونی یا ژلی را انتخاب کنید به ترجیح خودتان بستگی دارد.

1. صابون لیفت ابرو مورلی مدل 02

برترین صابون ابرو خارجی که می توانید با قیمت مناسبی تهیه کنید، صابون لیفت ابروی مورلی است. این محصول از یک برند متعلق به کشور ترکیه، درصد رضایت بالایی دارد. مهم ترین ویژگی آن این است که به ابروها حالت سنگینی نمی دهد و خشک نمی گردد. مورلی برترین برند صابون ابرو از بین محصولات خارجی خبرنگاران است که نظرات و درصد رضایت بالایی دارد و می توانید بر اساس تجربه و نظر دیگران، آن را انتخاب و بخرید.

2. صابون لیفت ابرو دیفکتو مدل 01 به همراه برس ابرو

این محصول یکی دیگر از صابون ابروهای خارجی از مبدا کشور آلمان است که رضایت مشتریان را جلب نموده است. صابون ابروی دیفکتو سفیدک نمی زند و با اسحکام زیادی که دارد ابروها را برای مدت طولانی لیفت می نماید.

حسن دیگر این محصول این است که یک برس ابرو هم دارد که مناسب استفاده از این محصول است و لازم نیست که جداگانه برس ابرو بخرید.

3. صابون ژل لیفت ابرو ایلماز مدل P1661

این محصول از آن دسته صابون های ابرو است که حالت ژل دارد. این محصول ایرانی کاملا شفاف و فاقد رنگ است و سفیدک نمی زند. ماندگاری آن قابل قبول است و اگر به میزان از محصول بهره ببرید، ظاهری طبیعی و زیبا به ابروها می دهد.

4. صابون ابرو گابرینی کد 10

یکی دیگر از محصولات ترکیه صابون ابروی گابرینی است. در شرحات این محصول آمده که 24 ساعت ماندگاری دارد. یعنی با استفاده از آن می توانید تا 24 ساعت ابروهای لیفت شده و زیباتری داشته باشید. این محصول باعث ریزش ابروی شما نمی گردد و اگر چند بار روی هم از آن استفاده نکنید، سفیدک نمی زند.

5. ژل لیفت ابرو کالیستا بیوتی مدل W-Push Up

اگر دنبال برترین صابون ابرو برای استفاده روزمره هستید، می توانید این مدل را انتخاب کنید. ماندگاری آن به میزان محصولات دیگر نیست ولی برای استفاده کوتاه مدت مناسب است.

6. صابون لیفت ابرو مورلی مدل MAX 3

برند مورلی تنوع زیادی در فراوری برترین صابون ابرو دارد و می توانید انواع مختلف صابون و ژل های نگه دارنده ابرو را با همین برند بخرید و خیالتان راحت باشد که محصول مناسبی است. این محصول بیشتر بافت ژل مانند دارد و برای کسانی مناسب است که ژل های لیفت نماینده را ترجیح می دهند.

7. ژل لیفت ابرو تروفیس مدل A-R5 به همراه برس لیفت ابرو

این مدل یکی دیگر از حالت دهنده های ابرو است که بافت ژلی دارد و صابون نیست. این محصول همراه با یک برس ارائه می گردد که کار شما را راحت تر می نماید. این ژل لیفت کیفیت خوبی دارد و اگر در استفاده از آن زیاده روی نکنید حس خیسی و سنگینی به ابروها نمی دهد.

8. صابون ابرو کولمار مدل BFW

صابون ابروی کولمار مدل Brow Fixing Wax با حجم 8 میلی لیتر برای ثابت نگه داشتن ابروها و حالت دادن به آن ها استفاده می گردد و قادر است تارهای مو را در ناحیه ابرو برای مدت طولانی در حالت لیفت شده حفظ کند. این محصول علاوه بر فیکس کردن و حالت دهی ابروها، حاوی ترکیبات گیاهی مثل بیوین، پروویتامین B5 و اسیدهای آمینه لازم است که موجب تقویت تارهای ابرو و جلوگیری از ریزش آن می گردد. این محصول رنگ و اسانس ندارد و با بافت ژله ای بعد از استفاده موجب احساس سنگینی، چسبندگی و ایجاد سفیدک نمی گردد. بعلاوه فاقد تست حیوانی است.

9. صابون لیفت ابرو زوپینی مدل 2442

این محصول حاوی ویتامین E و عصاره چای سبز است. عصاره چای سبز مانع التهاب و جوش زدن پوست می گردد و ویتامین E برای تقویت ابرو حفظ سلامت پوست زیر آن، مفید است.

10. صابون لیفت ابرو دی سی مک مدل 01

این محصول درست مثل صابون های معمولی باید استفاده گردد. یعنی همان طور که بالاتر شرح دادیم، باید برس ابرو را مرطوب کنید و با آن، خمیری از صابون درست نموده و ابروها را لیفت کنید.

جمع بندی

برترین صابون ابرو صابونی است که علاوه بر لیفت ابرو و حالت دادن به آن، باعث تقویت ابروها هم بگردد. در این مطلب انواع صابون ابرو را معرفی و نحوه معرفی این محصول به دنیای محصولات آرایشی را تعریف کردیم. شما از کدام برند و محصول استفاده نموده اید و رضایت دارید؟ در بخش نظرات حتما محصولات موردعلاقه خود را معرفی کنید.

منابع: Goodhousekeeping, Eyebrowqueenpro

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 13 خرداد 1403 بروزرسانی: 13 خرداد 1403 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 2177

به "برترین صابون ابرو برای داشتن ابروهای بی نقص و زیبا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین صابون ابرو برای داشتن ابروهای بی نقص و زیبا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید