اعتراض مجیدی به تغییر در هیئت مدیره استقلال: چرا پولدار رفت و کارمند آمد؟

به گزارش مجله نیلوفری، سرمربی تیم فوتبال استقلال با انتشار متنی به اتفاقات باشگاه استقلال واکنش نشان داد.

اعتراض مجیدی به تغییر در هیئت مدیره استقلال: چرا پولدار رفت و کارمند آمد؟

به گزارش مجله نیلوفری، فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال با انتشار متنی به اتفاقات اخیر باشگاه استقلال واکنش نشان داد.

متن فرهاد مجیدی به شرح زیر است:

این تصمیم های نادرست مدیریتی را چه کسی برای استقلال می گیرد؟ چطور به این نتیجه می رسید که سرمایه دار برود و کارمند بیاید؟! پولدار برود و بی پول بیاید؟! آیا نمی دانید استقلال بالغ بر 30 میلیارد تومان پول نقد فوری برای چند هفته آینده به خاطر بدهی های دادگاهی نیاز دارد؟! آیا نمی دانید بازیکنان من بدون یک ریال دریافتی شب عید به خانه هایشان رفتند؟ آیا می دانید فقط پرداخت 20 درصد قراردادهای این بازیکنان یعنی 10 میلیارد تومان پول؟

می شنوم که می گویند چرا مربی در امور مدیریتی اظهار نظر می کند. کدام امور مدیریتی؟ کدام ساختار؟ کدام تشکیلات؟ آیا منظورتان یک ساختمان در سعادت آباد است و یک تیم 40 نفره که هر روز باید برای دو ساعت تمرین به یک گوشه از تهران اسباب کشی کند؟

دو ماه است که سکوت کردم تا شاید تصمیم گیرنده ها کاری کنند اما از سکوتم سو استفاده می کنند. ترکیب آقای خلیل زاده و موسوی در این وانفسای بی پولی چه نیازی به تغییر داشت؟ کار را به جایی رساندید که آدم شک کند مبادا این تصمیم ها عمدی است؟ آیا درد استقلال مصاحبه است یا بی پولی و دروغگویی و رفتارهای عوامفریبانه؟ مگر استقلال آزمایشگاه است که آن را تبدیل به جایی برای آزمون و خطای مدیریتی کرده اید؟

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 763

به "اعتراض مجیدی به تغییر در هیئت مدیره استقلال: چرا پولدار رفت و کارمند آمد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض مجیدی به تغییر در هیئت مدیره استقلال: چرا پولدار رفت و کارمند آمد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید