اصفهان، قلعه نویی: بازی با ذوب آهن، پاک و زیباترین دربی بود که دیده ام، گل ذوب آهن آفساید بود

به گزارش مجله نیلوفری، سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: دربی اصفهان بازی پاک و فوتبال زیبایی بود و همه چیز داشت.

اصفهان، قلعه نویی: بازی با ذوب آهن، پاک و زیباترین دربی بود که دیده ام، گل ذوب آهن آفساید بود

به گزارش مجله نیلوفری از اصفهان, امیر قلعه نویی بعد از فزونی 2 بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن در دربی اصفهان, گفت: باید به فوتبال ایران از هر نظر تبریک بگویم. نه فقط به اصفهان، بلکه به تمام فوتبال ایران باید تبریک بگویم. بازی پاک و فوتبال زیبایی بود و این بازی همه چیز داشت. تماشاگران دو تیم هم به هم دیگر احترام گذاشتند.

وی اضافه کرد: من دربی های زیادی دیده ام، اما این دربی زیباترین بود. ذوب آهن هم این شانس را داشت که برنده باشد و ما هم خوب بازی کردیم. ذوب آهن نیمه اول را بهتر بازی کرد و آغاز خوبی داشتند. ما دفاع چپ هم نداشتیم و سعید آقایی و شایان مصلح مصدوم شدند و آنها را از دست دادیم. در نیمه دوم توانستیم خوب عمل کنیم و دو گل بزنیم و 3 امتیاز را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با تمجید از ذوب آهن گفت: ذوب آهن در مواقعی قدرتش را به ما دیکته و کارهای تاکتیکی آنها ما را مجبور به عقب نشینی می کرد. به منصوریان هم تبریک می گویم. جای تیم او اینجای جدول نیست و در خیلی باز ی ها لیاقت آنها برد بوده است. در مجموع خدا را شکر می کنم که در این بازی پیروز شدیم.

قلعه نویی گفت: از زمین بازی گله مندم، چون نتوانستیم کارهای تاکتیکی مان را اجرا کنیم. در استادیوم آزادی خوب بازی کردیم و از کومان که پرسیدم، می گفت در تمام مدت بازی حس می نماید روی چمن لیز می خورد. بازی ذوب آهن خوب بود و ما گاهی مجبور به دفاع کردن می شدیم. قدرت تاکتیکی ذوب آهن به ما دیکته شد که مجبور می شدیم عقب نشینی کنیم. از تمام بازیکنانم به خصوص پیغام احتیاجمند تشکر می کنم.

قلعه نویی درباره اینکه تیم شما با حوصله بازی می نماید و انتقال توپ از دفاع به حمله کُند است، گفت: تیم ما چند مدل بازی می نماید و از شرایط بازی راضی هستم، اما یک مقدار در سال های گذشته انتقال ما خیلی سریع بود. اکنون همه چیزمان خوب شده، اما گاهی به انتقال سریع که احتیاج داریم، رعایت نمی گردد. علاوه بر حوصله کردن، گاهی باید از فضای پشت مدافعان حریف استفاده کنیم. البته اگر کومان و حسینی آماده تر شوند، شرایط مان بهتر می گردد.

وی در مورد حضور وحید هاشمیان، مربی تیم ملی در استادیوم و نظاره کردن دربی اصفهان گفت: وحید هاشمیان مربی خوبی است و تبریک می گویم که فوتبال ایران مانند او دارد. امثال هاشمیان هرچقدر به فوتبال ایران نزدیک شوند، به فوتبال ما یاری می نمایند. امیدوارم او سلسله کارهای مربیگری را طی کند و سرمربی گردد. حضور مربیان تیم ملی در لیگ برتر، باعث می گردد بازیکنان انگیزه پیدا نمایند. این یعنی لیگ دیده می گردد و وقتی لیگ دیده می گردد، بازیکنان انگیزه می گیرند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد تعطیلات لیگ برتر به دلیل بازی های ملی گفت: به دنبال این هستیم که یک بازی تدارکاتی در تعطیلات لیگ داشته باشیم.

قلعه نویی درباره عملکرد امید نورافکن گفت: ما یک بازیکن داریم که اسم آن سپاهان است. همه بازیکنان در ترکیب تیم به وظایف خود عمل می نمایند و امیدوارم به بهترین شکل وظایف شان را انجام بدهند. امید نورافکن مقابل دفاع ما خیلی خوب کار می نماید. تیم ذوب آهن هم از چپ و راست چند ما دفاع ما را دور زد که چون مدافعان کناری ما در اختیارمان قرار نداشتند.

وی درباره مسائل داوری و اینکه علیرضا منصوریان به داوری و مردود شدن گل تیمش اعتراض داشته است، گفت: گل آنها صد درصد آفساید بود. چون وسط راه توپ به بازیکن ذوب آهن خورد. در نیمه اول دو سه صحنه دیدیم که روی پای کی روش و کیانی خطا شد. قشر داوری مظلوم است، یک فوتبالیست یا مربی میلیاردی می گیرند، اما داروان ما با عشق خود داوری می نمایند. بنیادی فر یک معلم است و در داوری هم معلمی می نماید. داوران ما باید افزایش دستمزد داشته باشند. سال گذشته اتفاقاتی در داوری ما رخ داد و به نظرم مواردی بود که باید ریشه کن می شد. با حضور ممبینی در کمیته داوران این مسائل ریشه کن شده و ما اکنون تکلیف خودمان را می دانیم. از لحاظ اقتصادی و سخت افزاری باید به داور یاری گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 355

به "اصفهان، قلعه نویی: بازی با ذوب آهن، پاک و زیباترین دربی بود که دیده ام، گل ذوب آهن آفساید بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان، قلعه نویی: بازی با ذوب آهن، پاک و زیباترین دربی بود که دیده ام، گل ذوب آهن آفساید بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید