کاظمی پور: دختران هاکی روی یخ ایران شایستگی خود را نشان دادند

به گزارش مجله نیلوفری، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: موفقیت ملی پوشان هاکی روی یخ ایران می تواند یک پنجره تازه برای کسب اعتماد بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در این رشته فراهم کند تا به عنوان یک ظرفیت مکمل، بتوانیم توسعه زیرساختی اختصاصی متانسب با این رشته را در تمام کشور داشته باشیم.

کاظمی پور: دختران هاکی روی یخ ایران شایستگی خود را نشان دادند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مراسم استقبال از تیم ملی بانوان هاکی روی یخ اظهار کرد: در مراسم استقبال از ورزشکاران ملی پوش هاکی روی یخ بانوان ایران در بازی های آسیایی هستیم که برای اولین بار در این دوره از رقابت ها شرکت کردند. با وجود اینکه این رشته سه سال بیشتر از عمر آغاز فعالیت رسمی اش و حرفه ای اش نمی گذرد، دختران ما با همه شرایط سختی که از نظر زیر ساخت و از نظر بحث دانش فنی و ظرفیت هایی وجود داشت، شایستگی خود را نشان دادند و با همت خود کار را به نتیجه رساندند.

او ادامه داد: با زحماتی که انجمن هاکی روی یخ فدراسیون اسکی داشت و با وجود تمامی استعداد ها کار به ثمر رسید. از اینجا به بعد کار قطعا سخت تر است. نگه داشت و توسعه ظرفیت ها و مدیریت استعداد هایی که خودشان را تا اینجا رساندند باید انجام شوند. این استعداد ها نشان دادند که ظرفیت کار های خیلی بزرگ را دارند.

کاظمی پور اظهار داشت: هاکی روی یخ یکی از ورزش های المپیکی ما است که در المپیک زمستانی می توانیم ظرفیت خوبی را برای حضور ورزشکاران در تراز المپیک ایجاد کنیم. این موفقیت می تواند یک پنجره تازه برای کسب اعتماد بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در این رشته فراهم کند تا به عنوان یک ظرفیت مکمل، بتوانیم توسعه زیرساختی اختصاصی متانسب با این رشته را در تمام کشور داشته باشیم و استاندارد های لازم برای این رشته فراهم گردد تا استعداد های دختر و پسر ما در این رشته بتوانند در یک برنامه ریزی و مدیریت کوتاه مدت و میان مدت برای صحنه های بزرگ جهانی آماده شوند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1402 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 2110

به "کاظمی پور: دختران هاکی روی یخ ایران شایستگی خود را نشان دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاظمی پور: دختران هاکی روی یخ ایران شایستگی خود را نشان دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید