جابجایی پرسپولیس، خبر خوش به پرسپولیسی ها، چراغ سبز دو ستاره پرسپولیس برای تمدید قرارداد

به گزارش مجله نیلوفری، کمال کامیابی نیا و امید عالیشاه برای تمدید قرارداد خود با پرسپولیس به باشگاه چراغ سبز نشان داده اند.

جابجایی پرسپولیس، خبر خوش به پرسپولیسی ها، چراغ سبز دو ستاره پرسپولیس برای تمدید قرارداد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یکی از دست اندرکاران باشگاه پرسپولیس که تمایلی به افشای نام خودش نداشت به خبرورزشی گفت: امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا دو بازیکن با تجربه پرسپولیس محسوب می شوند که در خاتمه فصل جاری قراردادشان به اتمام خواهد رسید. با این وجود این دو تلویحا به باشگاه گفته اند پیش از لیگ بیستم، پای برگه تمدید قرارداد را امضاء خواهند کرد.

حسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، کمال کامیابی نیا، مهدی شیری و وحید امیری نفراتی هستند که در خاتمه فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد ندارند. در این بین حسین کنعانی زادگان عملا کارهای انتقال خود به تیم الاهلی قطر را انجام داده و حتی نشریه استاد الدوحه قطر رسما خبر انتقال این بازیکن به الاهلی قطر را منتشر کرده است.

درباره احمد نوراللهی هم شنیده می شود پیشنهاد جدی از یک باشگاه قطری دارد و به احتمال فراوان خاتمه فصل جدا خواهد شد. درباره سایر نفرات هم هنوز مشخص نیست آینده آن ها چه خواهد بود. البته بحث مذاکره برای تمدید قرارداد این بازیکنان موضوع جدیدی نیست. در حال حاضر قرارداد این 6 بازیکن پرسپولیس رو به خاتمه است و با وجود تلاش هایی که از سوی مدیران این باشگاه انجام داده اند، هنوز قرارداد این بازیکنان تمدید نشده است. با این وجود به نظر می رسد تمدید قرارداد برخی بازیکنان امکان پذیر باشد چرا که تا کنون از تیررس تیم های قطری و خارجی در امان مانده اند!

کمال کامیابی نیا و امید عالیشاه نیز در زمره همین بازیکنان محسوب می شوند که ظاهرا چراغ سبز را برای تمدید قرارداد خود نشان داده اند. امید عالیشاه در نیم فصل دوم توانست دوباره تبدیل به همان امید عالیشاه قبلی و بازیکن محبوب یحیی گل محمدی شود. کمال کامیابی نیا اما یک آچار فرانسه واقعی بود. او که با پیوستن میلاد سرلک به پرسپولیس کمی جایگاهش متزلزل شده بود بار دیگر با قدرت برگشت. دایی کمال (لقب کامیابی نیا نزد بازیکنان پرسپولیس!) نه تنها در پُست هافبک دفاعی بلکه به عنوان یک دفاع میانی هم فوق العاده ظاهر شد و به تیمش کمک کرد.

نباید فراموش کرد درصورت جدایی احتمالی احمد نورالهی و حتی پیوستن محمد حسین کنعانی زادگان به تیم الاهلی قطر، پرسپولیس به شدت به کمال کامیابی نیا و تجربه این بازیکن نیاز پیدا خواهد کرد.

تمدید قرارداد این دو بازیکن با تجربه می تواند خبر خوبی برای هواداران پرسپولیس باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 تیر 1400 بروزرسانی: 16 تیر 1400 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1559

به "جابجایی پرسپولیس، خبر خوش به پرسپولیسی ها، چراغ سبز دو ستاره پرسپولیس برای تمدید قرارداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جابجایی پرسپولیس، خبر خوش به پرسپولیسی ها، چراغ سبز دو ستاره پرسپولیس برای تمدید قرارداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید