ممنوعیت فعالیت همزمان به اسم مربی و مسئول انجمن ورزش معلولان

به گزارش مجله نیلوفری، به گزارش خبرنگاران، با اتمام بازی های پارالمپیک و بر اساس نتایج به دست آمده در این بازی ها، فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان میخواهد تغییراتی در کادر فنی تیم های ملی بعضی رشته ها ایجاد کند. دامنه این تغییرات در بعضی رشته ها تا انجمن مربوطه و مسئول آن هم ادامه خواهد داشت.

ممنوعیت فعالیت همزمان به اسم مربی و مسئول انجمن ورزش معلولان

این تغییرات بر مبنای مصوبه هیات رئیسه فدراسیون ورزش های جانبازان ومعلولان در رابطه با ممنوعیت فعالیت همزمان یک فرد به اسم سرمربی تیم ملی و مسئول انجمن انجام خواهد شد. این مصوبه که تاییدیه کمیته ملی پارالمپیک را هم دارد از این پس یکی از ملاک ها برای جابه جابه جایی ها و انتصاب ها خواهد بود.

بدین ترتیب بسکتبال با ویلچر و پارادوومیدانی از جمله رشته هایی خواهند بود که این مصوبه شامل حال شان می گردد. در پارادوومیدانی بهمن رضایی فرعی علاوه بر مسئولیت انجمن این رشته، راهنمایی تیم ملی را هم بر عهده دارد. ملی پوشان پارادوومیدانی زیر نظر این مربی در بازی های پارالمپیک شرکت داشتند.

در بسکتبال با ویلچر هم عباس آقاکوچکی طی ماه های اخیر همزمان سرمربی تیم ملی و سرپرست انجمن بود اما به گفته شروین اسبقیان رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان در راستای تبعیت از این مصوبه هیات رئیسه به زودی سرپرست نو انجمن بسکتبال با ویلچر معرفی خواهد شد.

وی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: ازاین پس این مصوبه ملاک تمام تصمیم گیری ها در انتصابات و جابه جایی افراد خواهد بود. در خصوص پارادوومیدانی آنالیز های هنوز ادامه دارد اما در خصوص بسکتبال با ویلچر انتخاب مسئول نو برای انجمن قطعی شده است.

کنار گذاشتن عباس آقاکوچکی از مسئولیت انجمن بسکتبال با ویلچر در حالی در دستور کار فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان قرار گرفته که وی دی ماه سال گذشته عهده دار این مسئولیت شد. آقاکوچکی از اسفندماه سال 98 هم راهنمایی تیم ملی بسکتبال با ویلچر را بر عهده داشت و با این تیم در پارالمپیک توکیو شرکت کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 مهر 1400 بروزرسانی: 12 مهر 1400 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1681

به "ممنوعیت فعالیت همزمان به اسم مربی و مسئول انجمن ورزش معلولان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت فعالیت همزمان به اسم مربی و مسئول انجمن ورزش معلولان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید