اجرای طرح راهداری محوری در طول 782 کیلومتر از راه های ایلام، تا به امروز

به گزارش مجله نیلوفری، خبرنگاران/ایلام مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: طرح راهداری محوری در 782 کیلومتر از راه های شریانی پرتردد استان با هدف تسریع در پیشبرد طرح های راهداری، هم افزایی و بهره وری بیشتر با سرعت و پیشرفت مناسبی در حال انجام است.

اجرای طرح راهداری محوری در طول 782 کیلومتر از راه های ایلام، تا به امروز

نورالله دلخواه در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: طرح راهداری محوری که از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری شروع شده و تا سرانجام مرداد ماه ادامه دارد، با حضور 230 نفر نیروی راهداری و 226 دستگاه ماشینآلات در حال اجرا است.

وی گفت: عملیات راهداری در این طرح شامل تعریض و اصلاح راه ها، لکه گیری، درزگیری، حذف چاله و خرابی آسفالت، اصلاح پیچ، برطرف نقاط حادثه خیر و انجام مواردی از این قبیل است که با اجرای آنها شاهد افزایش ضریب ایمنی راه ها و کاهش تصادفات خواهیم بود.

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام ایمن سازی راه های ارتباطی، تسطیح جاده ها، شانه سازی حاشیه راه، اصلاح شیب شیروانی، آزادسازی حریم راه ها و پاک سازی آن ها را از مهمترین اهداف و مزایای طرح راهداری محوری دانست و گفت: در این طرح 51 کیلومتر خط کشی ، 158 هزار و 220 کیلومتر تسطیح و اصلاح شیب شیروانی، نصب و تعمیر 919 کیلومتر گاردریل و بعلاوه تهیه و نصب هزار و 220 کیلومتر نیوجرسی صورت گرفته است.

دلخواه تاکید نمود: در این طرح بیش از 2 هزار متر مربع لکه گیری و حذف چاله و 316 هزار متر شانه سازی،تعریض شانه و اصلاح افتادگی شانه راه صورت گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1625

به "اجرای طرح راهداری محوری در طول 782 کیلومتر از راه های ایلام، تا به امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح راهداری محوری در طول 782 کیلومتر از راه های ایلام، تا به امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید