چین با این جنگنده مقابل آمریکا می ایستد!

به گزارش مجله نیلوفری، اطلاعات بسیار کمی در خصوص جنگنده رادارگریز نسل پنجم پرتاب شده به وسیله ناو J-31 چین در دسترس است؛ نمونه اولیه جنگنده رادارگریز نسل پنجم ناو J-31 چینی که برای به چالش کشیدن اف-35 سی نیروی دریایی ایالات متحده ساخته شده است.

چین با این جنگنده مقابل آمریکا می ایستد!

به گزارش خبرآنلاین، اطلاعات بسیار کمی در خصوص جنگنده رادارگریز نسل پنجم پرتاب شده به وسیله ناو J-31 چین در دسترس است، زیرا به نظر می رسد این برنامه تا حد زیادی پنهانی است. با توجه به کسری فعلی چین در زمینه هواپیماهای نسل پنجم پرتاب شده از اقیانوس این اتفاق، تعجب آور نیست، با این حال نیروی هوایی و نیروی دریایی چین در خصوص پیشرفت این جت اخباری را منتشر نموده اند و حتی عکس هایی را منتشر نموده اند که پیکربندی ارتقا یافته آن را نشان می دهد.

یک گزارش جالب در Aerocorner می گوید که J-31 هنوز فقط در مرحله نمونه اولیه است و تا کنون تنها دو مورد ساخته شده است.

FC-31 هنوز چیزی مخفی است، اما تصور می گردد که مقدار آن 56 فوت و 9 اینچ است، می تواند به وسیله توربوفن های پس سوخت 2×RD-93 به 1.8 ماخ برسد و می تواند به موشک ها و بمب های هوا و هوا به زمین ناشناخته مسلح گردد.

نگاهی گذرا به عکس های موجود شباهت بسیار قابل توجهی را بین پیکربندی خارجی J-31 و F-35 و F-22 ایالات متحده را نشان می دهد. نمونه اولیه J-31 دارای پیکربندی موتور دوگانه F-22 و بدنه کاملاً F-35 مانند است.

منبع: فرارو
انتشار: 22 مرداد 1402 بروزرسانی: 22 مرداد 1402 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 2147

به "چین با این جنگنده مقابل آمریکا می ایستد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین با این جنگنده مقابل آمریکا می ایستد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید