شرایط ترافیکی در اولین روز بازگشایی مدارس

به گزارش مجله نیلوفری، رئیس مرکز کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت از تغییر محسوس در الگوی بار ترافیکی تهران از ساعت 5:45 تا 7 صبح و استقرار ماموران پلیس در محدوده مراکز آموزشی خبر داد.

شرایط ترافیکی در اولین روز بازگشایی مدارس

به گزارش گروه اجتماعی مجله نیلوفری، سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص آخرین شرایط ترافیکی معابر تهران با توجه به بازگشایی مدارس گفت: شرایط ترافیکی امروز که مصادف با اولین روز بازگشایی مدارس است نسبت به روز اول مهر در سال گذشته قابل مقایسه نبوده و شرایط ترافیک بسیار سبک تر است.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور فاتب شرح داد: الگوی ترافیکی امروز نسبت به هفته قبل نشان می دهد که بار ترافیکی امروز زودتر شروع شده است؛ بطوری که از ساعت 5:45 صبح تا ساعت 7 تغییر ترافیکی محسوس تری را شاهد بودیم.

وی درباره شرایط ترافیک صبحگاهی بزرگراه ها گفت: بزرگراه هایی همچون نواب، حکیم، امام علی (ع) و همت نیز از 5:45 تا 7 صبح بار ترافیک محسوس تری داشته و هم اکنون شرایط ترافیکی آن ها مثل روز های قبل است.

سرهنگ رازقی گفت:در حال حاضر شرایط ترافیک در معابر بزرگراهی و داخلی تهران مثل روز های گذشته است.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص تدابیر پلیس پایتخت در آستانه بازگشایی مدارس گفت: طرح انتظامی- ترافیکی پلیس راهور در معابر در حال جریان است و مأموران پلیس راهور در معابر اصلی و محدوده مراکز آموزشی به صورت ویژه حضور داشته و نسبت به مدیریت ترافیک و تسهیل در تردد شهروندان اقدام خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1064

به "شرایط ترافیکی در اولین روز بازگشایی مدارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط ترافیکی در اولین روز بازگشایی مدارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید