دادگاه اسپانیا رهبر جبهه پولیساریو را به تروریسم متهم کرد

به گزارش مجله نیلوفری، دادگاه شمال اسپانیا رهبر و مرد شماره دو جبهه پولیساریو را به انواع اقدامات تروریستی متهم کرد و به این ترتیب این اتهام به پرونده های متعدد علیه رهبر پولیساریو اضافه شد.

دادگاه اسپانیا رهبر جبهه پولیساریو را به تروریسم متهم کرد

به نقل از سایت اسکای نیوز، این پرونده در دادگاه شهری که ابراهیم غالی، رهبر پولیساریو ماه میلادی گذشته در یکی از بیمارستان های آن بستری شده بود، مطرح شد.

رشاد الاندلسی الوریاغی، مهندس و بازرگان مراکشی اتهام وارده توسط این دادگاه اسپانیا را تایید کرد که از سوی مطبوعات اسپانیا از جمله وبسایت 20 دقیقه منتشر شده بود.

وی گفت: من این دادخواست را ارائه کردم وقاضی دادگاه به دلیل اتهامات وارده از سوی قربانیان اسپانیا علیه غالی پیرامون شکنجه، آدم ربایی، مظنون بودن در جنایت های جنگی اظهارات وی را آنالیز کرد.

الاندلسی گفت، رهبر پولیساریو از این پرونده تروریستی علیه خود خبر داشته و به همین دلیل از اسپانیا فرار نموده است به خصوص که قاضی، دوم ژوئن برای انجام تحقیقات غالی و سالم لبصیر، مرد شماره دو جبهه پولیساریو و دست راست غالی را به دادگاه احضار نموده بود.

وی اضافه نمود، هدفش از این اقدامات این است که به اقدامات جبهه جدایی طلب پولیساریو انتها داده و حق را به صاحبانش بازگرداند.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 1560

به "دادگاه اسپانیا رهبر جبهه پولیساریو را به تروریسم متهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادگاه اسپانیا رهبر جبهه پولیساریو را به تروریسم متهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید