خواجه وند: پرونده برانکو در دست آنالیز است، به اندازه کافی از فیفا طلب داریم

به گزارش مجله نیلوفری، معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: خوشبختانه پرونده ها تحت کنترل هستند و موضوع بودیمیر نیز در فیفا اعلام وصل و به دادگاه CAS ارسال شده است.

خواجه وند: پرونده برانکو در دست آنالیز است، به اندازه کافی از فیفا طلب داریم

به گزارش گروه ورزشی مجله نیلوفری، مهدی خواجه وند در خصوص پرونده های حقوقی باشگاه پرسپولیس در فیفا به رسانه ها گفت: پیش از این در خصوص پرونده های بین المللی یک گزارش مفصل منتشر شده و خوشبختانه پرونده ها تحت کنترل است و پرونده بودیمیر نیز در فیفا اعلام وصل و به دادگاه CAS ارسال شده است.

وی ادامه داد: پرونده برانکو ایوانکوویچ و دستیاران وی نیز در دست آنالیز است و منتظر ابلاغ حکم هستیم تا ببینیم چه باید کرد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در خصوص طلب نیلسون کوریا مطرح نمود: حکم این بازیکن به تازگی آمده و از فیفا توضیح تفصیلی حکم را خواسته ایم تا در خصوص این پرونده هم تصمیم گیری کنیم.

خواجه وند در پاسخ به این سوال که آیا قرارداد کارگزاری پرسپولیس کاملا لغو شده است یا خیر، گفت: در این مورد باید با مدیریت صحبت کنید.

وی در خصوص شرایط پرونده برانکو گفت: حکم اولیه به ما ابلاغ شده و ما درخواست توضیح حکم را نموده ایم. باید هزینه ای پرداخت می شد و از فیفا خواستیم این هزینه از مطالبات ما پرداخت گردد که خوشبختانه این درخواست مان پذیرفته شد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا مشکل طلب برانکو با این پرونده حل می گردد یا خیر، گفت: خیر، در خصوص پرونده این مریی در مقام پرداخت نیستیم و باید توضیح حکم به ما برسد و پس از آن تصمیم بگیریم که آیا باید به دادگاه شکایت کنیم یا خیر.

خواجه وند در خصوص اینکه طلب پرسپولیس از فیفا چقدر است، تاکید نمود: به اندازه کافی طلب داریم و این هزینه ها از آنجا پرداخت می گردد.

خبرنگاری پرسید طبق آنالیز ها این مبلغ 617 هزار دلار بوده است، مطرح نمود: مانند شما حساب ننموده ام، اما امور اقتصادی حساب دقیق را دارد. در مجموع طلبی داریم که قسمتی از این مطالبات می تواند تهاتر گردد.

وی در خصوص پرونده کالدرون گفت: پرونده او هم اعلام وصول شده و دعوای ما هم به هیات صدور حکم ابلاغ شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 30 خرداد 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 854

به "خواجه وند: پرونده برانکو در دست آنالیز است، به اندازه کافی از فیفا طلب داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواجه وند: پرونده برانکو در دست آنالیز است، به اندازه کافی از فیفا طلب داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید