حذف کامل پست قائم مقامی در شهرداری

به گزارش مجله نیلوفری، خبرنگاران آنلاین:معاون برنامه ریزی شهرداری و سرپرست معاونت منابع انسانی از حذف کامل پست قائم مقامی در شهرداری اطلاع داد و در خصوص فعالیت بعضی از قائم مقامان سابق توضیحاتی را ارائه داد.

حذف کامل پست قائم مقامی در شهرداری

به گزارش ایسنا، حامد مظاهریان در حاشیه جلسه شورای شهر تهران در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر حذف پست قائم مقام در شهرداری تهران با بیان این که پست قائم مقام حذف شده است، گفت: این پست با همه ملزومات در شهرداری حذف شده و در سلسله مراتب اداری شهرداری پستی به نام قائم مقامی وجود ندارد.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر این که بعضی قائم مقامان هنوز در شهرداری وجود دارند و فعالیت می نمایند، اظهار کرد: قائم مقام فردی است که همه اختیارات معاون و یا رییس همچون حق امضاء، حق نظارت و غیره را داشت و در زمانی که معاون نبود ریاست سازمان یا معاونت مربوطه را برعهده داشت.

معاون برنامه ریزی شهرداری و سرپرست معاونت منابع انسانی در ادامه با بیان این که قائم مقامان افرادی کارکشته و با نفوذی هستند که همه اختیارات معاون را داشته و کارهای معاون و رییس را در غیاب آنها انجام می دادند، گفت: ممکن است معاونین و روسا متناسب با برنامه هایی که دارند از این افراد استفاده نمایند اما به طور قطع بگویم که پست قائم مقامی در شهرداری وجود ندارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: nfliri.ir شناسه مطلب: 238

به "حذف کامل پست قائم مقامی در شهرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف کامل پست قائم مقامی در شهرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید